Samo otwierająca się strona elajt.pl


(mario24) #1

witam przeglądałem sobie stronki i zupełnie bez powodu wyskoczyła mi strona elajt.pl piszą na niej że to jakaś hakerska strona. i pytam się czy ktoś kompa mi atakuje jakimś syfem.


(Agatonster) #2

mario24 ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Nasza1) #3

Od wczoraj interesuję się tematem elajt.pl po tym jak otrzymałem pięć emaili zachwalających ElajTool, jego doskonałe zalety w odczytywaniu haseł z różnych portali społecznościowych, różnych skrzynek pocztowych, komunikatorów i niewiadomo czego jeszcze :o

Uważam,ze to wielkie oszustwo, naciąganie ludzi na nic niewarty program który wątpię aby działał chociaż w części tak jak opisuje autor tej strony, nawet jeśli wyszukuje hasła to metodą brute force i to w ogóle nie równa się z tym co opisuje autor i takie wyszukiwanie hasła może trwać latami. Nawet gdyby się udało jakimś sposobem wyciagnąć z bazy jakieś hasło to potem samo "odkodowanie" hasha zajęłoby bardzo dużo czasu, a jak witać na filmiku instruktażowym na elajt.pl hasło jest odczytane już w czystej postaci po kilku minutach i to mnie utwierdziło,że nie można wierzyć w takie bajki,że wynaleziono cudowne narzędzie hakerskie.

Nie należy wierzyć takim naciągaczom i oszustom, którzy wykorzystują niewiedzę innych osób i wyciągają pieniądze za nic nie warty program oraz cenzurują stronę elajt.pl bo nie można dodać żadnego komentarza tam a poza tym te co są zamieszczone to z całą pewnościa zostały napisane przez administratora a nie użytkowników.

A poza tym bałbym się używać tego programu bo bardziej możliwe,że wyciąga on hasła od użytkowników ElajTool a nie z portali społecznosciowych.

Jeśli chodzi o twój problem to gdzieniegdzie na różnych stronach występują przekierowania na elajt.pl niezależnie od administratorów tych stron, trochę o tym pisze na

Radziłbym wyczyścić ciasteczka tej strony z której przekierowuje na elajt.pl


(mario24) #4

właśnie z peb-a mnie przekierowało na ten syf