Samo otwierająca się strona elajt.pl

witam przeglądałem sobie stronki i zupełnie bez powodu wyskoczyła mi strona elajt.pl piszą na niej że to jakaś hakerska strona. i pytam się czy ktoś kompa mi atakuje jakimś syfem.

mario24 ,

Proszę zapoznać się z tematem TYTUŁOWANIE TEMATÓW DOTYCZĄCYCH LOGÓW i poprawić tytuł na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Od wczoraj interesuję się tematem elajt.pl po tym jak otrzymałem pięć emaili zachwalających ElajTool, jego doskonałe zalety w odczytywaniu haseł z różnych portali społecznościowych, różnych skrzynek pocztowych, komunikatorów i niewiadomo czego jeszcze :o

Uważam,ze to wielkie oszustwo, naciąganie ludzi na nic niewarty program który wątpię aby działał chociaż w części tak jak opisuje autor tej strony, nawet jeśli wyszukuje hasła to metodą brute force i to w ogóle nie równa się z tym co opisuje autor i takie wyszukiwanie hasła może trwać latami. Nawet gdyby się udało jakimś sposobem wyciagnąć z bazy jakieś hasło to potem samo “odkodowanie” hasha zajęłoby bardzo dużo czasu, a jak witać na filmiku instruktażowym na elajt.pl hasło jest odczytane już w czystej postaci po kilku minutach i to mnie utwierdziło,że nie można wierzyć w takie bajki,że wynaleziono cudowne narzędzie hakerskie.

Nie należy wierzyć takim naciągaczom i oszustom, którzy wykorzystują niewiedzę innych osób i wyciągają pieniądze za nic nie warty program oraz cenzurują stronę elajt.pl bo nie można dodać żadnego komentarza tam a poza tym te co są zamieszczone to z całą pewnościa zostały napisane przez administratora a nie użytkowników.

A poza tym bałbym się używać tego programu bo bardziej możliwe,że wyciąga on hasła od użytkowników ElajTool a nie z portali społecznosciowych.

Jeśli chodzi o twój problem to gdzieniegdzie na różnych stronach występują przekierowania na elajt.pl niezależnie od administratorów tych stron, trochę o tym pisze na

http://peb.pl/feedback/998357-przekierowywanie-na-www-elajt-pl-co.html

Radziłbym wyczyścić ciasteczka tej strony z której przekierowuje na elajt.pl

właśnie z peb-a mnie przekierowało na ten syf