Samo włączająca się przeglądarka

Na kompie włączała się sama przeglądarka. Zrobiłem formata, wgrałem wszystko na nowo. I po dłuższym czasie znów to się dzieje że przeglądarka sama się włącza uruchamiając stronę główną czyli google.

O co może tutaj chodzić? Antivirus działa, nie wykrywa też żadnych wirusów.

To samo było na naszym firmowym laptopie. Informatyk twierdzi, że to jakiś problem z kartą sieciową

Problem ze sterownikami czy jak? Bo wiem też że czasem dzieje się tak, że jak nacisnę jakiś klawisz to uruchamiają mi się google albo po prostu przeglądarka się zamyka i włącza na nowo.

Wiesz, jeśli to byłby problem tylko ze sterownikami, to informatyk na pewno by sobie poradził. Ale jak on był bezradny, więc to był raczej jakiś wewnętrzny błąd techniczny karty. Jeśli masz internet przez kartę sieciową, proponuję pożyczyć zewnętrzny modem na usb lub zewnętrzną kartę sieciową i tą drogą uruchomić internet. Jeśli problem zniknie to będziesz miał pewność, że to wina twojej karty sieciowej, jeśli nie zniknie, to twoja karta jest sprawna i przyczyny należy szukać gdzie indziej /w sterownikach może/. W sumie głowa do góry :slight_smile: w kompach wszystko, prędzej czy później udaje się rozwiązać :slight_smile:

witam.

Niedawno kuzyn pluł się w brodę, bo miał identyczny problem.

Neta masz z Orange? Sprawdż w ustawieniach programu, który łączy się z netem (dialeru). W opcjach powinny być ustawienia, aby uruchamiało przeglądarkę po podłączeniu.