Samo zrestartowanie sie kompa :|

przed chwila moj komp sam zrestartował się. Po ponownym zalogowaniu wyskoczył mi komunikat ,ze "system odzyskal sprawnosc po powaznym bledzie "

w dzienniku pojawia sie nastepujaca notka " nastepujace pliki zostana dolaczone do tego raportu o bledach

D:\DOCUME~1\USATWI`1\Temp\WER92a8.dir00\Mini110105-01.dmp

D:\DOCUME~1\USATWI`1\Temp\WER92a8.dir00\systdata.xml

Wicie o co chodzi ?? Bo cos czuje,ze nie wyglada to najlepiej… :confused:

Opróznij katalog Temp w trybie awaryjnym :slight_smile:

Poleceniem Start-Uruchom-%temp%

Żeby nie zaczynac nowego tematu napisze w tym. Mam pytanko, ja np oprozniam folder temp w trybie normalnym, chyba ze jak nie moge czegos usunac to wtedy korzystam z trybu awaryjnego…czy jest jakas roznica miedzy oproznianiem folderu w poszczegolnym trybie…?? :?

Nie ma zadnej róznicy tylko ze czasami folder nieche sie opróznic w trybie normalnym. Wyskakuje komunikat: Plik jest uzywany przez inną osbie… a w awaryjnym tego nie bedzie :stuck_out_tongue:

Sprawdzić kompy dokładnie na szkodniki.

Tryb awaryjny - ładowane są tylko niezbędne pliki systemowe i wtedy łatwiej usunąć wszystkie śmieci - choć i tak nieraz trzeba zastosować tryb dosowy lub dodatkowe programy.

dzieki , - w awaryjnym tez paru rzeczy nie chcial mi usunac,le uzylem Killbox-a :slight_smile:

Sprawdź jeszcze temperaturę proca! Jak jest wysoka to zafunduj mu gruntowne porządki w środku. Wyczyść dokładnie radiatory z kurzu. Restarty kompa niby bez powodu często spowodowane są przegrzewaniem!

sprawdz czy mas zdobrze podpiete kable od zasialcza, i czy masz poprawne napięcia w biosie lub jakims progsem spod windy sprawdz. Przetestuj pamięć RAM prime95 czy 98 ?? niepamietam :smiley: w każdym razie prime :smiley:

Sprawdż moc zasilacza,słaby może nie wyrabiać i wtedy komputer się restartuje

Panel sterowania=>> System=>> Zaawansowane=>> Uruchamianie i Odzyskiwanie Ustawienia i odznacz Automatczynie uruchom pnownie

a przy kolejnym retsrarcie, sprawdz co pokazuje podglad zdarzeń start=>> uruchom eventvwr.msc

Sprawdz czy wszystko jest podpięte i zobacz Everestem temperatury