Samoczynne kasowowanie się ciasteczek w FireFox'ie

Witam,

szukałem podobnego problemu, lecz nie znalazłem.

Otóż co jakiś czas (a nawet często, co 3-4h) podczas korzystania z przeglądarki FireFox cookies kasują się. Problem występuje od kilku dni. W opcjach ustawione jest, aby nigdy się nie kasowały.

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam.

Możliwe, że masz zainstalowany jakiś program do czyszczenia np. CCleaner i on czyści ciasteczka zamiast Ciebie.

Ustaw w ten sposób:

Narzędzia -> Opcje -> Prywatność -> Ciasteczka, Przechowuj = aż wygasną

CClanera od bardzo dawna używam, lecz żadnych danych z FireFox’a mi nie czyści (przynajmniej tak ustawiłem).

Mam tak przez cały czas ustawione, lecz problem pojawił się od kilku dni, ‘znikąd’.

To co podał rokko + z menu->narzędzia->prywatność->sekcja dane prywatne->odznacz, zawsze czyść dane prywatne przy zamykaniu Firefox

No cóż, jeśli wcześniejsze rady nie pomogą pozostaje wykonać dokładnie Standardową Diagnostykę.

W ostateczności można przywrócić domyślne ustawienia firefoksa (poprzez uruchomienie go z przełącznikiem -safe-mode).

viewtopic.php?f=16&t=251601&hilit=+safe&start=0

Ekhem, chciałbym zauważyć, że Tryb awaryjny jest elementem Standardowej Diagnostyki…

Standardowa Diagnostyka wykonana co do kroku, lecz problem nadal występuje, a do tego (jak i wcześniej) bardzo często pojawiają się błędy FireFox’a (okienko Windowsa, aby wysłać raport).

Reinstall :frowning:

Jaki antywirus / firewall?

Avast i Firewall Windows’a.

Rozumiem, że na nowym, czystym profilu Firefoksa bez dodatków {punkt 5 Standardowej Diagnostyki) jest tak samo? System wolny od wirusów i spyware? Sprawdź dla pewności jakimś skanerem online.

Najpewniej będzie tym :arrow: Kaspersky Online Scanner