Samoczynne odbieranie połączeń

(system) #1

Witam !

Mam SE Xperia x8 i gdy dzwonię z domowego na swój numer (czyli na Xperie) nie muszę w ogóle odbierać, telefon automatycznie odbiera. Nic w ogóle nie wyskakuje, po prostu się połączy i tyle. O co chodzi ? Sprawdzałem z innym telefnem: dzwoniłem do siebie z innego numeru (komórkowego) i działa normalnie. Dodam jeszcze, że tej rozmowy w ogóle nie ma w połączeniach czy w opcjach... Zmieniłem również telefon na chwilę by sprawdzić na SE W890i i nadal to samo. Nie muszę w ogóle akceptować i okno rozmowy w ogóle się nie pokazuje.

(janki111) #2

automatyczne przekierowanie połączenia? w telefonach jest taka opcja, że albo automatycznie łączy albo przełącza na np. pocztę głosową. może tu leży problem?

(system) #3

Jak mam to zmienić ? Mam szukać w opcjach SE czy opcjach stacjonarki ?

(janki111) #4

nie no jak najbardziej w opcjach SE, bo to on odbiera/odrzuca połączenia. nie mam SE ale gdzieś w ustawieniach połączeń -> przekazywanie połączeń

(Cedar) #5

Jeśli połączenie normalnie jest nawiązane i można rozmawiać to nie jest przekierowanie.

Poszukaj w szczegółach związanych z danym kontaktem w książce telefonicznej telefonu komórkowego czy nie ma dla tego numeru ustawionej jakiejś opcji np. "Odbierz automatycznie"