Samoczynne otwieranie sie nagrywarki - problem

Witam, ostatnio probowalem odpalic pewna gre programem SFNightmare i wlczylem tam opcje disable cd-rom a nastepnbie enabled cd-rom(nie wiem czy przez to ten problem ale po tym zabiegu on wystapil), po jakims czasie do nagrywarki wlazylem cd i … nagrywarka trzy razy sama sie otworzyla i zamknela a nastepnie otworzyla sie i juz w takiej pozycji pozostala, tzn jak wlacze przycisk zamkniecia tacka sie wsuwa chwilke mruga swiatelko i zaraz sie wysuwa i w tej pozycji pozostaje. Po restarcie jest to samo, bardzo prosze o pomoc, pierwszy raz spotkalem sie z takim czyms, nagrywarka LG GCE8523B, pozdrawiam i bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu :frowning:

Mi się zdaje ze sprawcą jest SFNightmare jest to niebezpieczny i nielegalny program, który pozwala na omijanie zabezpieczeń w najnowwszych grach i zabawa nim niedoświadczonym userom może prowadzić do różnych problemów z kompem. Radze jak najszybciej sie tego programu pozbyć i przeczyścić rejestr.

ok, poradzilem sobie w dosc “brutalny” sposob, tzn przytrzymalem tacke na sile w napedzie a nastepnie wylaczylem kompa, po wlaczeniu jak narazie wszystko jest ok, pozdrawiam

PS: jak narazie mam nauczke zeby nie bawic sie programem SFNightmare