Samoczynne przechodzenie komputera w stan hibernacji? reset?

Od jakiegoś czasu słyszę od rodziców, że im się komputer resetuje. Nie przytrafiło mi się to do dzisiaj. Włączyłem rano komputer, włączyłem internet i nagle komputer sam przeszedł tak jakby w stan hibernacji, z którego nie mogłem go “zbudzić”. Ekran zrobił się czarny, myszka przestała działać. Jedynym lekarstwem na to było wyłączenie i włączenie komputera. Czasami wprowadzam komputer w stan wstrzymania, ale wtedy lampka przycisku włączającego miga, a tym razem nie migała. Nigdy się tak nie działo. Proszę o pomoc

Dziwne zjawisko.Jaki system?,nowy sprzęt?Na początek spróbuj na nowo ustawić plan zasilania,ewentualnie wyłącz hibernacje jak masz włączoną a z niej nie korzystasz.

W jaki sposób to zrobić? System Windows Vista. Komputer jest nowy, w tamtym roku kupiony. Czterordzeniowy procesor 2,33, 4GB Ram

O hibernacji poczytasz tu -nie wiem czy to rozwiąże twój problem.Powinno to zjawisko być zarejestrowane w jakiś sposób, popatrz po “Podglądzie zdarzeń”>system i aplikacja -czytaj treści informacji.Wygeneruj też “Raport o kondycji systemu” może coś tam też będzie

rzuć okiem na plytę główną może kondensatory spuchły