Samoczynne resetowanie komputera

Witam ,

Kupiłem nowy komputer, postawiłem na nim Windowsa 7 Premium, i od pierwszego dnia było coś nie tak, komputer się resetował po czym wyrzucał blue screena z błędem ntoskrnl.exe. Mam grafike zintegrowana Radeon HD 4290, wyczytalem, że to może być problem z oprogramowaniem Catalyst Control Centrel, że jest on nie kompatybilny z Windowsem 7 i powoduje “crashe”. Czy to rzeczywiście może byc wina tego programu ? Jak go mogę odinstalować nie da się tego zrobić przez panel sterowania ani w Ccleaner.

Wczoraj awaryjnie uruchomilem windowsa i w Ccleanerze naprawilem bledy rejestru.

Dzis rano uruchomilem FurMark (Multi-GPU) do testu wydajnosci grafiki, komputer sie zawiesil i zresetowal. Zaczal sie uruchamiac ale nie bylo obrazu na monitorze, dopiero po resecie system wlaczylem.

bivike , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych równań w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

W podglądzie zdarzeń znalazłem błąd ATIeRecord. Gdy wyłączam komputer, wyskakuje blue screen i komputer się resetuje. W WinDbg:

http://wklej.org/id/358319/

Jakieś pomysły ?