Samoczynne resetowanie sie komputera i gaśniecie monitora

(DJ kiwik) #1

szukałem juz na tym forum jest pare podobnych tematów ale nie identycznych

otóż moj komputer resetuje się w w różnych porach np. po 20 min. -wyłacza się i gaśnie monitor(dioda robi się pomarańczowa) dopero za którymś razem udaje mi sie go właczyć

wymieniałem już pamięć ,zasilacz

oddałem w końcu do serwisu napisali ze wymienili zasilacz i zeczywiście jest nowy

po jakimś miesiącu dlaej zaczynało sie to samo robić co moze być przyczyną radiator na procku mam zamontowany za pomocą pasty termoprzewodzącej

no i moze wiecie co moze być problemem

i to zjawisko nasilało sie coraz bardziej

celeron D 2,8

pamięć 256

płyta główna nawet nie wiem jakiej firmy bodajże MSI z chipetem SIS

grafika radeon 9250

dysk WD 80 GB

mam nadziej ze coś poradzicie

HELP! !!

(Joan Sunshine) #2

Na początek zdejmij reset na rzecz BSOD w Panelu sterowania > System > Zaawansowane > Uruchamianie i odzyskiwanie > odptaszyć Automatycznie uruchom ponownie. Po tym spiszesz dane z BSODa (kod błędu z nazwą pliku pod spodem) i wrzuć je dane tutaj.

Przeczytaj to: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=50339 i wklej zawartość plików minidump :slight_smile:

(DJ kiwik) #3

%SystemRoot%\MEMORY.DMP-zrzut pamięci tylko takie cos mam żadnego kodu a jak dałem otórz ten plik w tym programie to mi nie otworzło

(Joan Sunshine) #4

W Debuggerze Windows? W linku, który podałam, masz wszystko opisane. Musisz chwilę poczekać :slight_smile:

(DJ kiwik) #5

w tych ustawieniach co muwiłeś odznaczyłem to alutomatyczne wyłączanie systemu no i to było napisane nizej a co do tego programu to jak chciałem otworzyć to w tym folderze nic nie byłó

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 19:41

przeczyściłem wtyk kartu graficznej i włazyłem jescze raz i narazie chodzi czy to moze bys powodem problemu

zerknołem jeszcze na konzystatory ale nie sa napuchnięte

a i sory za błedy

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 20:18

aha i dodam ze czasami jak sie zresetuje to nie słychac tego piknięcia w kompie i monit sie wyłancza

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 20:18

aha i dodam ze czasami jak sie zresetuje to nie słychac tego piknięcia w kompie i monit sie wyłancza