Samoczynne restartowanie się komputara przy jego rozruchu

Witam. Od ok 3 miesięcy przy rozruchu komputera ( nie za każdym razem) pojawia mi się następujący komunikat :

errorw.jpg

w640.png

Po ujawnieniu się tego komputera następuje jego restart. Pajawiało się to tak ok 2 razy zanim komputer własciwie się nieuruchomi. Dziś jednak potrzebował na to ok godziny :confused: ( cały czas się ten błąd pojawł).Próbowałem odpalac ostatnimi dobrymi ustawieniami ale nic to niedało. Tak se zastanawiam się czy format pomoze, bo stało sie to mniej wiecej po tym jak mój Ojciec kombinował cos przy komputerze… przeczyszczał radiatory etc…więc teoretycznie mógłby coś źle popodłączać. Proszę o pomoc. Dodam że posiadam oryginalną wersję Visty z SP

Podaj LOG’i z Combofix i z HJT.

Przeczyść komputer Ccleaner’em.

@EDIT:

Gdzieś był artykuł w którym pisało jak można się dowiedzieć co powoduje BlueScreeny :slight_smile: Jak znajdę to zapodam :slight_smile:

Aby dowiedzieć się więcej, czego dotyczył bluescreen, odczytaj plik DMP. Zrób to wg tej instrukcji :arrow: Czytanie DMP

Sprawdź rozwiązanie (także w linkach): kody błędów.

Jeżeli nie rozwiążesz problemu, to daj raport na forum. Wklej go na http://wklej.org a tu daj tylko link do niego.

Sprawdź teraz, czy są jakieś pliki DMP.

Bluescreeny często wyskakują, przez źle włożoną/dobraną pamięć. Sprawdź czy Twój Ojciec dobrze ją wsadził (sprawdź, czy są dociśnięte i czy są założone klapki u góry i na dole).