Samoczynne restartowanie się komputera. Problemy z BIOSem

<p>Witam. Ostatnimi czasami komputer mi się samoczynnie restartował podczas normalnej pracy na komputerze. Nie stanowiło to wielkiego problemu do teraz. Wczoraj komputer nie chcial się włączyć wcale. Nie dostawałem wgl sygnału z płyty głównej, chodziły tylko wiatraki. Rozmontowałem komputer i po kolei sprawdzałem na czym się wysypie, okazało się, że na RAM, więc włożyłem inne kości i komputer sie uruchomił, jednakże miałem jakieś problemy systemowe, część aplikacji się nie włączała, jakies problemy z siecią itd. Próbowałem wczytać ustawienie domyślne w BIOSie lecz po zapisaniu komputer nie chciał sie uruchomić ponownie. Również uruchamianie ponowne z wysokości systemu nie dzialalo, komputer sie wylaczyl ale nie chcial sie wlaczyc. Ponadto rwstartowalem bios przez wyciagniecie baterii, sprawdzałem różne sloty RAM i bez zmian. Nie mam jak sprawdzić zasilacza bo nie posiadam miernika. Jakies porady?</p>

Na początek jedna: podać dokładną konfigurację.

 

Zasilacz: XFX 450W

płyta główna: Gigabyte GA-P31-DS3L

proc: Intel C2Q q6600

Ram: Albo 2x 1gb goodram ddr2 albo 1x kingston( byly 2 ale z ta druga kością komputer sie nie odpalal)

grafika: Radeon powercolor hd4870 gddr5 1gb

twardy: Hitachi 320gb hdt725032vla360

poza tym nic więcej

Miałem podobny problem, samoczynne resety PC. Konfiguracja komputera podobna do Twojej. Okazało się, że problem tkwił w zasilaczu. Obstawiałbym zasilacz.