Samoczynne restarty kompa po formacie

Witam

Mam problem z komputerem.Mianowicie sam się wyłącza albo resetuje.Komputer jest świeżo po formacie, sprawdzony kasperskim.Komputer nie wyłącza się “systematycznie” tzn wczoraj chodził 3 h i się ani razu nie wyłączył,a dzisiaj już się wyłączył 2 razy. Parę dni wcześniej to wyłączył się jakieś 6 razy w ciągu 2 godzin. Przed formatem podobne sytuacje nie miały miejsca, no może 1-2 razy w roku. Po ponownym uruchomieniu albo restarcie nie pokazują sie żadne komunikaty. Czy może to być wina źle zainstalowanych sterowników ??

Proszę o pomoc

nie może być wina sterowników ale to może być wina przegrzania sie procka lub karty ja też tak miałem i wyjąłem wszystko z kompa tzw. procek ram i kartę graficzną i powkładałem z powrotem i chodzi

Jaki masz zasilacz? Daj temperatury wszystkich podzespołów.

Właściwości czujnika

Typ czujnika ITE IT8712F (ISA 290h)

Nazwa płyty głównej Biostar iDEQ 200P / 210P

Temperatury

Procesor 34 °C (93 °F)

WDC WD800BB-00JHC0 31 °C (88 °F)

Wentylatory

Procesor 3125 RPM

Wartości napięć

Napięcie rdzenia procesora 1.39 V

+3.3 V 3.31 V

+5 V 5.00 V

+12 V 11.90 V

+5 V podczas wstrzymania pracy 4.92 V

AGP 1.49 V

Debug Info F 36 FF 00

Debug Info T 78 127 34

Debug Info V 57 5D CF BA BA 68 75 (67)

Doczytałem w internecie, ze źle zainstalowane sterowniki tez mogą powodować restarty.

To prawda. Skoro, przed formatem nie było problemów to może stery są źle wgrane i pasowało by zainstalować od nowa. Chociaż z drugiej strony zastanawia mnie wyłączanie komputera i tu bym się skłonił przy zasilaczu.

przed chwila skanowałem spybotem. Zauważyłem, że w trakcie skanowania, (zaczyna się, gdy jest w połowie skanowania) używa 100% procesora. Może jakieś 10 minut było użycie procesora 100%,a mimo to komputer się nie wyłączył. Monitorowałem cały czas temperaturę w Evereście i na procesorze maksymalnie skoczyło na 41 stopni C a na dysku do 34 stopni. Więc to chyba raczej nie jest wina przegrzewania się komputera.

Jaki zasilacz?

Jeśli chodzi o reinstalację sterowników to wystarczy zreinstalować tylko “ATI Display Driver”, czy całą resztę też ?? Z reinstalacja ATI display driver to bym sobie poradził, ale jeśli trzeba cały Ati control Panel to proszę o instrukcję.