Samoczynne rozłączanie się internetu

Mam problem z internetem.Mam Neostradę 1Mb/s i połączenie co jakiś czas samo się resetuje. Dzwoniłem na ich infolinię i powiedzieli, że to może być wina jakiegoś wirusa. Skanowałem kompa antywirusem (ESET Smart Security 3.0.642.0 z najnowszą bazą wirusów) ale on nic nie wykrywa. Może coś zobaczycie w logach z HijackThis:

http://wklejto.pl/6116

Spróbuj od nowa zrobić połączenie internetowe. Jak to nie pomoże to przeinstaluj stery od modemu. Korzystasz z Aplikacji Neostrada TP??

Mam zainstalowane najnowsze sterowniki ze strony producenta modemu (Sagem F@st 800 ), a z aplikacji neostrady nie korzystam, łączę się przez AutoConnect.

Dodatkowo

Usuń ten wpis w HJT

Uruchom HijackThis - Do a system scan only - w oknie programu pokaże się log - zaznacz kratki przy podanych wpisach - klikasz Fix checked

Pobierz Combofix przeskanuj system i daj log na forum

raficda, Ja również mam neo 1mb i korzystam z autoconnecta, ale u mnie rozłącza tylko gdy w necie jestem 24h. A jak masz rozwiązaną sprawę filtrów przy telefonach?

Mnie internet rozłącza się kilka razy na dzień, tzn. np. Po włączeniu kompa internet rozłącza się co chwilę przez kilka minut a potem wszystko jest ok. Po jakimś czasie połączenie znów zaczyna się resetować itd.

Log z Combofixa:

http://wklejto.pl/6119

Log czysty

Skoro tak to pewnie wina modemu albo neo. Zadzwonie do nich jeszcze raz i powiem, że komp jest czysty. Dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.