Samoczynne uruchamianie się pobierania AVG

Witam, ostatnio zainstalowałem sobie AVG Free AntiVirus i dzisiaj zaczęło mi wyskakiwać co jakiś czas okienko z pobieraniem. Wstawiam linka do screena: http://ifotos.pl/zobacz/AVGPNG_enppnna.PNG/

 

I jeszcze mi ochrona prywatności nie działa, chociaż jest włączona: http://ifotos.pl/zobacz/AVG-2PNG_enppnss.PNG/

 

Ma ktoś jakiś sposób na te dwa problemy, jeśli tak to proszę o pomoc :wink:

 

I jeszcze jedno, jaki jest najlepszy, darmowy serwis do uploadowania zdjęć, bo dzisiaj loguję się do ImagęShacka i konto premium muszę wykupić jeśli chcę zdjęcie wrzucić.

 

Edit : Odinstalowałem AVG i nadal to samo ;-(

 

Pozdrawiam - Pixe1 :slight_smile:

Pobierz i uruchom  http://www.avg.com/pl-pl/utilities

 

 

Niestety nie działa :frowning:

 

 

Dobra, jest ok. Usunąłem własnoręcznie wszystkie pliki AVG z kompa i wpisy w rejestrze i już to pobieranie się nie uruchamia, a komputer chodzi więc nie wyrzuciłem za dużo :wink:

Zostały mi tylko 2 pliki o nazwie AVG i AVG 2 jak wyszukuję na dysku to pojawiają się i pokazane jest, że są na pulpicie, są pokazane jako skróty internetowe z rozszeżeniem PNG :?, a na pulpicie ich nie ma i nie da się ich usunąć z miejsca wyszukiwania, ma ktoś pomysł?

Dobra, już nie ma tych plików, nic nie robiłem, po prostu zniknęły :wink:

 

Jeszcze jedno, jaki byłby dobry, najlepiej darmowy, antywir, albo jakiś pakiet, AVG długo mi służyło i było naprawdę dobre. Chodzi mi też o to, aby dodatkowo za dużo nie obciążało komputerka, bo niektóre to potrafią naprawdę zamulić :wink:

 

 

Pozdrawiam - Pixe1 :slight_smile: