Samoczynne wyłączanie PC podczas ładowania systemu

Witajcie.

Mam XP proffesional. Bawiłem się z tweakiem VT 8… Kilka razy instalowałem, odinstalowywałem z opcją przywrócenia plików z płyty. Potem jeszcze raz instalowałem, ale przerwałem instalację; rozmyśliłem się. I znowu remove i backup z płyty. Reset. Podczas ładowania systemu następuje kolejny reset i tak w koło. Jakieś propozycje prócz reinstalacji systemu?

Sprobuj wlaczyc w trybie awaryjnym (F8)

jesli sie da to uruchom msconfig i wylacz co sie da z autostartu

mozna tez sprobowac podmienic kilka plikow ale do tego musialbys miec specjalna plytke np bartcd

Niezależnie od tego jaki rozruch systemu wybiorę zawsze nastąpi restart. A bez tej płyty się nie da?

Siedzę na viście, może jakoś z niej uda się uratować xp?

nie da rady [-X

zastosuj sie do tego

1. Uruchamiamy komputer i wkładamy do napędu CD/DVD płytę instalacyjną Windows XP. Musimy się przedtem jeszcze upewnić, czy w BIOS-ie ustaliliśmy odpowiednią kolejność bootowania: pierwszym napędem, z którego ma być podejmowana próba uruchomienia systemu, powinien być napęd krążków CD/DVD. 2. Czekamy chwilę na załadowanie setupu Windows XP. Następnie w menu Zapraszamy do programu instalacyjnego wybieramy opcję Instalacji (klawisz [Enter]), a pomijamy wariant naprawy systemu Windows XP (klawisz [R]) - wbrew temu, co na pierwszy rzut oka wydaje się w tej sytuacji bardziej odpowiednie. 3. W następnym kroku instalator przeszuka dysk i znajdzie dotychczasową instalację Windows. Dopiero teraz wybieramy opcję naprawy systemu - klawisz [R]. Musimy się uzbroić w cierpliwość, bo czeka nas 20-30 minut reinstalacji. Po zakończeniu tego procesu wyjmujemy płytę Windows XP z napędu i restartujemy komputer.

Pamiętaj jednak że instalka Xp popsuje Ci Viste i będziesz też ją musiał naprawić.