Samoczynne wyłączanie się komputera

wszystkie wiatraki sie kręcą, powietrze ma swobodny dostep do środka.

a podkręcałeś go??bo jak nie to to że karta graficzna z radiatorem i wiatrakiem się grzeje to jest trochę dziwne ,może coś się zaczyna psuć

właśnie nie podkręcałem ani procka ani grafiki. Dzisiaj w serwisie powiedzieli mi ze to mogą by błędne ustawienia opcji w grze ( ale niemozliwe zeby byly błędne ustawienia w większości gier w jakich ten problem się pojawia) lub błędne ustaiwenia w biosie. Bios zresetowałem i dalej to samo.

we wszystkich grach to się dzieje??jak się grzeje dalej to idź im go zanieś powiedz że BIOS zresetowany wszystko jak należy a dalej się grzeje muszą coś zrobić jak jest na gwarancji

dzieje się tak w większości gier (tych nowszych np. gta san adreas, command and conqer 3) i chyba tak zrobie wezme go jeszcze raz do serwisu.

tak będzie najlepiej po co masz tyle nerwów tracić na kompa że ci się wyłącza podczas grania :smiley:

najlepiej sprawdzac temperature w biosie u mnie jest taka opcja.

możliwe ze pietras ma tez wirusy u kumpla sie procek spalil bo mial temperature 108 C mimo 2 wiatraczków i dmuchawie na boku.

U mnie poszedł kiedyś dysk 80 GB bo głowica tak szybko chodziła że wypadła poza talerze…

nawet teraz przy skanowaniu antywirusem program speedfan pokazuje temerature na pierwszym rdzeniu 55 C, a na drugim 65 C

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 10:31

hehe jeszcze taka jedna dziwna sprawa… kiedy chodzi na kompie antywirus w tle odpalony jest film temeratura rdzenia pierwszego wynosi 46 C a drugiego kolo 60 C, (pomiar przeprowadzony programem speedfan), natomiast w momencie kiedy odpalam everesta i robie pomiar temeratury wiatrak przy procku nagle zwalnia i temeratura spada o kilka stopni ( ale nadal jest to za malo).

Pomóżcie mi złożyć kompa w miare dobrego i wydajnego mieszcząc się w 2000 tysiącach :mrgreen: plx

postanowiłem przeczyscic wentylator na procku i chłodzenie na karcie graficznej hehehe odrazu lepiej… wszystkie problemy zniknęły…

mam jeszcze jedno pytanie czy takie temeratury na rdzeniach procka są wporządku ?? :

-na pierwszym rdzeniu: 46 C

-na drugim rdzeniu: 16 C

to załóż swój temat to ci ktoś złoży a nie podczepisz się pod czyjś post

Złączono Posta : 04.07.2007 (Sro) 14:59

tak

ok dzięki za rady !!

Pasta, wiatrak, - wiadomo, - ale podstawa to czysty radiator!

Zaklejony radiator nie jest w stanie ochłodzić procesora.