Samoczynne wyłączanie sie komputera!


(Bastorek) #1

Wiem że ten temat był poruszany na forum ale mój problem dotyczy komputera nowiutkiego zakupionego w saturnie.Komputer potrafi sie zrestartować bez przyczyny, wina zasilacza chyba nie wchodzi w gre bo jest nowiutki, obkurzenie podzespołów też.Prosze o pomoc, co zrobić?

Dane kompa:

intel core 2 duo 1.8

1gb ram

250gb twardy


(Hauserek) #2

Ma gwarancję? Do Saturna z nim, przecież jest nowy! Z nowymi kompami tak często...


(Dranek Ak) #3

Masz wszystkie sterowniki?? Sa one najnowsze?? Podaj zasilacz. Że jest nowy to nie znaczy że jest dobry bo już wiele przypadków było że ktos kupił komputer i po 2 tygodniach sie spalił procesor a dlaczego no dlatego że ktoś zapomniał posmarować procesor pastą. Komputery są skladane głównie przez ludzi ale ludzie nie maszyny mają prawo zapomnieć o nie ktorych sprawach.... POZDRO


(Chudy 99) #4

Sprawdz czy wentylacja obudowy nie jest zakryta możliwe że ci się przegrzewa i dlatego się resetuje


(Bastorek) #5

Chyba tak trzeba będzie zrobić ale chce sie upewnić ze to nie jest jakaś śmieszna sprawa bo ja go kupiłem w warszawie a jestem w płocku więc kawał drogi jest.

Złączono Posta : 12.11.2007 (Pon) 20:25

Jak tylko go kupiłem to przeinstalowałem system bo była Vista ale zainstalowałem XP bo neostrada nie chodziła na Windows Vista.Zaś sterowniki były na dysku twardym ale nie doczytałem tego wcześniej i zrobiłem format aby podzielić na partycje.Sterowniki znalazłem w internecie ale czy są dobre to pewności nie mam no tyle że wszystko działa.


(Matrix62357) #6

Może sprawdź przyciski włączania/resetowania w obudowie.


(Bastorek) #7

Komp jest na gwarancji więc obudowy chyba nie można otwierać.


(Matrix62357) #8

To idź do punktu sprzedaży i powiedz, aby sprawdzili.


(Goodprogram) #9

kręciłeś coś ??

jak tak, to może masz temp. za wysokie albo zasiłka nie wytrzymuje