Samoczynne zmiany rozdzielczości oraz zabugowany amd catalyst :/

Witam

Od kilku tygodni borykam się z problemem samoczynnie zmieniającej się rozdzielczości.

Problem występuje podczas uruchamiania systemu oraz w samym programie AMD Catalyst, rozdzielczość zmienia się z 1680x1050 na 1024x768, w programie catalyst problem występuje raczej losowo np. gdy go uruchomie, czasem gdy wyłącze a czasem podaczas zwykłego chodzenia po menu programu(najczęściej na zakładce "moje ekrany vga’’ lub “typowe zadania ekranów”) a czasem nawet gdy przesuwam po pulpicie okno programu :open_mouth:

W grach oraz systemie wszystko jest ok, nic się nie dzieje, sterowniki karty oraz system w 100% aktualny, system oraz wszystkie gry w 100% oryginalne(steam, uplay, oraz sys. z płyty).

A i prubowałem już deinstalacji i ponownej instalacji amd catalyst oraz sterowników - nic to nie dało. Zmiana rozdzielczości przy uruchamianiu oraz w programie amd jest losowa (nie zdarza się za każdym razem ale bardzo często)

Nie wiem czy to ma znaczenie ale podam podzespoły:

Procesor AMD FX-8350

Karta graf. Gigabyte Radeon R9-270x

Płyta gł. Gigabyte GA-990XA-UD3

Zasilacz: Be Quiet Pure Power 630W

Dysk: Seagate HDD 1TB SATA III

Pamięć ram Kingston Hyperx 2x4GB 1600 MHz

Obudowa: Zalman Z3 plus

Panel sterowania>Wygląd i personalizacja>Ekran>Rozdzielczość ekranu>Główkowanie… :mrgreen: … prÓbowałem wychodzi  :x

óóÓ