Samoczynnie włączająca się muzyka w tle


(Kidd5) #1

Witam,

Wygląda na to, że przez własną nieostrożność sprowadziłem na swój komputer problem :slight_smile: W momencie odejścia na jakieś kilkadziesiąt sekund od klawiatury, w tle samoczynnie uruchamiają się jakieś utwory muzyczne. Prawdopodobnie odpowiedzialne są za to procesy chx.exe i chy.exe, bo po ich wyłączeniu muzyka przestaje grać. Niestety tylko na chwilę, gdyż po jakimś czasie procesy wracają i nie wiem jak się ich pozbyć. Zwracam się więc z prośbą o pomoc w tej sprawie.

Log OTL

http://www.wklejto.pl/102584


(Spandau) #2

W okno Własne opcje skanowania / skrypt w OTL wklej:

Klikasz na Wykonaj skrypt. Zgadzasz się na restart komputera. Log z usuwania na forum

Następnie ponownie uruchamiasz OTL klikasz raz jeszcze Skanuj i dajesz nowy log na forum Czyli dwa logi jeden z usuwania drugi z nowego skanowania po usuwaniu.


(Kidd5) #3

Witam,

Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem i bezinteresowną pomoc. wydaje się, że zaproponowane przez was rozwiązania przyniosły porządany skutek, ale dla pewności proszę o sprawdzenie logów.

Malwarebyte:

http://www.wklejto.pl/102662

OTL po usunięciu:

http://www.wklejto.pl/102663

OTL nowy skan:

http://www.wklejto.pl/102664

http://www.wklejto.pl/102665

Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

Dodane 09.08.2011 (Wt) 21:12

a jednak to chyba nie koniec problemów :confused:

zainstalowany MalwareBytes Anti Malware co chwila mnie informuje, że zablokowano dostęp do podejrzanej strony, co by pewnie oznaczało, że jest jeszcze jakiś proces w tle, który próbuje się łączyć na zewnątrz. Adres z którym się łączyć próbuje co chwila się zmienia.

Pomożecie?