Samoczynnie włączająca się przeglądarka

Witam wszystkich,

W ramach desperacji z powodu mojego problemu stwierdziłem, że jednak sam na razie nie jestem w stanie wpaść na rozwiązanie problemu, który mnie trapi od niedawna. Ciężko też go wyguglować bo kombinowałem z różnymi frazami ale problem jest na tyle specyficzny, że ciężko mi coś znaleźć.

Problem polega generalnie na tym, że przy większym obciążeniu kompa samoczynnie, bez moje ingerencji odpala się przeglądarka, otwiera sobie nowe, czyste karty albo po odpaleniu przeskakuje na stronę domową, włącza sobie klienta mejlowego albo odpala różne paski menu.

Od razu zaznaczam - nie otwierają mi się żadne reklamy i inny tego typu badziew, to by było zbyt proste.

Większe obciążenie kompa oznacza w moim przypadku - wymagająca gra, film we flashu albo nawet skanowanie całego kompa antywirem. Po zapuszczeniu skana i dwugodzinnym skanowaniu całego dysku moja Opera miała otwartych 27 pustych zakładek, kilka podstron z klientem poczty i rozwiniętcych parę menu.

Profilaktycznie sprawdziłem czy to po prostu dotyczy domyślej przeglądarki i się okazało, że tak - kiedy przestawiłem domyślną na IE to właśnie IE mi zaczał tak szaleć i się włączać.

Nie slyszałem/nie widziałem nigdy takiego problemu. i ciężko mi też określić się, w którym momencie to zaczęło się dziać, nie jestem w stanie powiedzieć, co akurat instalowałem/dorzucałem/wymieniałem, że od tego momentu coś się dzieje takiego.

Coś o systemie: Win7 32bitowy, pakiet zabezpieczający - Comodo Internet Security, procek Athlon X3 bodaj jesli tak się nazywa (3 rdzenie), 3 GB ram. Podejrzewałem klawiaturę, którą niedawno dokupiłem Mediatecha, ale po jej odłączeniu i odinstalowaniu objawy były takie same.

Pytanie tak naprawdę brzmi, czy ktoś spotkał się z podobnym przypadkiem bo szczerze mówiąc, nie bardzo wiem, w którym kierunku iść, żeby ten problem rozwiązać.

Pozdrawiam

Wykonaj pełny skan Malwarebytes http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebyte … 13117.html Jak coś wykryje pokaż raport na forum

Przeskanowane, zupełnie czysto.

Proszę o raporty OTL oraz Gmer (jeśli to 32 bitowy system) instrukcja otl-gmer-rsit-dss-inne-instrukcje-t370405.html