Samoczynnie włączający się panel ustawień w SGS II

(Courtisjackson) #1

Witam,

posiadam SGS II z Andkiem 4.1.2 i mam problem. Otóż dzisiaj coś dziwnego zaczęło się dziać z moim telefonem. Wchodząc w wybieranie połączeń włączają mi się ustawienia :confused: jak zostawiam telefon bez jakichkolwiek czynności też potrafią się włączyć ustawienia. Odblokowuję ekran patrze a tu ustawienia :confused: jest to irytujące gdyż chcąc wykonać połączenie po kilka razy muszę je wyłączać.

Dodam, że nie korzystam z TouchWiza (tam mam irytujący głos mówiący na której jestem stronie :confused:

Oprogramowanie jakiego używam to :

Espier iOS7 Launcher

Espier Dialer

Espier iOS7 Notifications

Espier Screen Locker iOS7

Dodam, że dzisiaj rano jeszcze wszystko działało poprawnie :confused: dzisiaj rano jak i przez ostatnich parę tygodni.

Ma ktoś jakieś rozwiązanie ?

(janki111) #2

A próbowałeś zainstalować na próbę inny launcher? Żeby sprawdzić, czy problem będzie występował na innym launcherze?

(Courtisjackson) #3

Na FB Home nie zauważyłem się samoczynnie włączały ustawienia, na touchwiz używając Espier Dialera sytuacja się powtarza :confused: Nie testowałem teraz długo bo bateria mi padła a czasem chwilę potrzeba.

Ale rano było wszystko ok dopiero w pracy coś koło 11 zaczęło się coś psuć :confused: Nigdy wcześniej tak nie miałem.

A wie ktoś może przy okazji jak wyłączyć ten dzwięk w touchwizie mówiący na której stronie się znajduje ? (chodzi o ekran home i aplikacji)

(janki111) #4

A próbowałeś wyczyścić dane aplikacji (mówię o launcherze)? W ustawieniach > aplikacje > odnajdź launcher i wyczyść dane.

Druga opcja to odinstalowanie launchera i jego dodatków, a następnie zainstalowanie ponownie.

(Courtisjackson) #5

Właśnie miałem pisać nim napisałeś, że rozwiązałem problem :slight_smile:

Problemem był nie używane przeze mnie Launcher -> Espier Launcher ale nie iOS7. To zupelnie inna apka ale coś namieszała, że działo się co się działo.

Ale mimo wszystko dzieki za pomoc :slight_smile:

Można zamknąć.