Samoczynnie włączający się panel ustawień w SGS II

Witam,

posiadam SGS II z Andkiem 4.1.2 i mam problem. Otóż dzisiaj coś dziwnego zaczęło się dziać z moim telefonem. Wchodząc w wybieranie połączeń włączają mi się ustawienia :confused: jak zostawiam telefon bez jakichkolwiek czynności też potrafią się włączyć ustawienia. Odblokowuję ekran patrze a tu ustawienia :confused: jest to irytujące gdyż chcąc wykonać połączenie po kilka razy muszę je wyłączać.

Dodam, że nie korzystam z TouchWiza (tam mam irytujący głos mówiący na której jestem stronie :confused:

Oprogramowanie jakiego używam to :

Espier iOS7 Launcher

Espier Dialer

Espier iOS7 Notifications

Espier Screen Locker iOS7

Messages

Dodam, że dzisiaj rano jeszcze wszystko działało poprawnie :confused: dzisiaj rano jak i przez ostatnich parę tygodni.

Ma ktoś jakieś rozwiązanie ?

A próbowałeś zainstalować na próbę inny launcher? Żeby sprawdzić, czy problem będzie występował na innym launcherze?

Na FB Home nie zauważyłem się samoczynnie włączały ustawienia, na touchwiz używając Espier Dialera sytuacja się powtarza :confused: Nie testowałem teraz długo bo bateria mi padła a czasem chwilę potrzeba.

Ale rano było wszystko ok dopiero w pracy coś koło 11 zaczęło się coś psuć :confused: Nigdy wcześniej tak nie miałem.

A wie ktoś może przy okazji jak wyłączyć ten dzwięk w touchwizie mówiący na której stronie się znajduje ? (chodzi o ekran home i aplikacji)

A próbowałeś wyczyścić dane aplikacji (mówię o launcherze)? W ustawieniach > aplikacje > odnajdź launcher i wyczyść dane.

Druga opcja to odinstalowanie launchera i jego dodatków, a następnie zainstalowanie ponownie.

Właśnie miałem pisać nim napisałeś, że rozwiązałem problem :slight_smile:

Problemem był nie używane przeze mnie Launcher -> Espier Launcher ale nie iOS7. To zupelnie inna apka ale coś namieszała, że działo się co się działo.

Ale mimo wszystko dzieki za pomoc :slight_smile:

Można zamknąć.