Samoczynnie wyłączający się windows 7

Witam.

Moje problemy zaczeły się od przycinajacej muzyki podczas przegladanai stron internetowych.Jednak ten problem sam sie naprawił nie wiem dlaczego tak było ,a teraz juz nie jest.Jednak mam nowy problem.Podczas normalnego przeglądania internetu dwa razy komputer zwiesił się i wyrzuciło mnie do blue screen’a.Gdyby tego było mało przed chwilą komputer normlanie samoczynnie się wyłaczył.Pojawiło się okno zamykania sysytemu windows “zamyknaie systemu windows” i się wyłączył. Co moze być powodem?

http://forum.dobreprogramy.pl/szukanie-przyczyny-bsod-a-za-pomoc%C4%85-bluescreenview-t313445/

 

Zastosuj się i ewentualnie podaj wyniki. Jaki to sprzęt, laptop/stacjonarny?  Ten z podpisu?

Sprzęt taki jak z podspisu,stacjonarny.

Wykonaj instrukcję szukania przyczyn BSOD, w między czasie dobrze abyś sprawdził temperatury podzespołów, możesz użyć np HW Monitor lub Open Hardware Monitor.

Tak jak napisałeś pobrałem BlueScreenView,gdy go włączam nic się nie dzieje? Próbowałem tak jak jest napisane   BlueScreenView_lng.ini  wrzucić do katalogu z programem ale nei wiem gdzie w ogóel znaleśc ten plik…

 

Już chyba wiem dalczego program nie chce się uruchmić. Powodem jest brak jakiejkolwiek zawartosci w folderze  minidump. Nie wiedziałęm dlaczego program nie chce sie uruchmić więć postanowaięłm zobaczyć do samego folderu,jak się okazało jest to pusty folder…