Samoczynny restart komputera. Prosze o pomoc

Witam.

Jestem tu nowy i nie znam się raczej na takich sprawach związanych z logami itp., więc zwracam się do Was z prośbo o pomoc. Moze zacznę od początku, bo jest to długa historia :slight_smile:

Pewnego dnia naszła mnie wspaniała myśl, aby wyczyścić komputer od środka, ale nie tak “po łebkach” tylko bardzo dokładnie. Zabrałem się za rozkrecanie wszystkiego (juz to kiedys robiłem) jednak jeszcze nigdy nie wyciągałem procesora. Gdy juz wszystkie części miałem na stole zacząłem odkurzać komputer od środka zwykłym odkurzaczem. Po złożeniu, okazało się ze komputer niby sie włącza, ale monitor nie działa. Okazało się, że spaliłem zasilacz obódowy, płyte główną i procesor, a w serwisie powiedzieli, ze karta graficzna dostaje złe napiecie i czasami może się coś dziać z komputerem. Gdy już zakupiłem wszystkie części po złożeniu mój komputer zaczął chodzić normalnie, prawie normalnie. Od tamtego czasu komp co jakiś czas sam się restartuje, zwłaszcza jak włącze jakąś grę, film lub nawet czasami puszczę muzyke. Czytałem, że nie tylko ja mam taki problem i nie wiem czy jest to związane z jakimś wirusem czy z tą kartą graficzną. I tutaj proszę o waszą pomoc, ponieważ jestem w tym zielony. Zamieszczę tutaj loga z hijackthis, moze w nim jest cos nie tak, proszę o sprawdzenie, oraz podanie moze jeszcze jakiś programów do naprawienia tego, albo przyczyń powstania awarii. Kończę już bo sie rozpisałem, i wstawiam loga.

Pozdrawiam

Log masz ok.

Kosmetycznie możesz ciachnąć te wpisy:

Co do problemu to może sprawdź podłączenie zasilacza (kabel może niedociśnięty). Albo temperatury różnych podzespołów i daj do kontroli na forum :? Temperatury możesz sprawdzić programem EVEREST Home Edition.

Możesz pobrać program Ewido. Zrobić update i przeskanować :slight_smile:

PS. Radzę zainstalować dodatek Service Pack 2. Poprawia on trochę bezpieczeństwo w systemie.

Dzięki za rady.

Temperatury sprawdziłem, ale nie znam się na nich, oceńcie je:

Płyta główna 39 °C (102 °F)

Procesor 48 °C (118 °F)

Aux 37 °C (99 °F)

A co do programu Ewido, to ściągnąłem go, ale gdy chce zainstalować to wyskakuje mi taki komunikat:

untitled12mg.jpg

Poradzicie coś jeszcze? ;]

Napisz jaką masz konfigurację komputera (tzn. jaka karta graficzna, jaki procesor, czy co podkręcałeś itp). Wtedy dopiero chyba powie się czy temperatury są “normalne” jak na taki sprzęt :?

Ewido dobrze się ściągnął ?? Ja niedawno ściągałem coś (nie pamiętam co) i źle ściągneło. Może u Ciebie jest podobnie więc proponowałbym ściągnąć jeszcze raz.

Panel sterowania/narzędzia administracyjne/podgląd zdarzeń , sprawdź co powoduje restarty , powinno być obok czerwonego znacznika.

Weszedłem w podgląd zdarzeń i wyskoczyło takie coś, nie znam się na tym ale pewnie chodzi o to zaznaczone i te czerwone poniżej. Moze Wy wiecie o co z tym chodzi?

untitled24yt.jpg

Procesor: AMD Athlon XP, 1666 MHz (12.5 x 133) 2000+

Karta Graf.: NVIDIA GeForce4 MX 440

Nic nie podkręcałem, ale jak juz pisałem wczesniej, karta dostaje złe napięcie czy jakoś tak :confused:

A tego Ewido spróbuje jeszcze raz ściągnąć.

Co do błędu NSIS Error - Komunikat mówi że instalcja jest ściągnięta nie kompletnie :slight_smile:

VSS to Usługa Volume Shadow Copy (Kopiowanie woluminów w tle). Spróbuj ją wyłączyć jeśli jest ustawiona na Auto / Manual. Ale to nie to.