Samoczynny restart komputera

Witam! Mam nadzieje, że temat założyłem w dobrym miejscu

Otóż mam taki problem. Co jakiś czas komputer sam się restartuje. Nie wyskakuje żaden komunikat przed restartem jak i po ponownym włączeniu kompa. I zawsze dzieje się to gdy korzystam w przeglądarki internetowej (Mozilla Firefox 3.6) Nie wiem może to przypadek, ale… Za to nigdy komputer się nie zrestartował podczas grania, a grałem wczoraj 2 godziny w Test Drive Unlimited. Dzisiaj rano 3 razy się zrestartował w ciągu 20 minut (zawsze kiedy miałem otworzoną przeglądarkę). Ma ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem? A mój komp to: procesor Intel Pentium IV 3000 MHz, 1GB RAMu, płyta główna FS D1931 karta graficzna Nvidia GeForce 7300LE, system operacyjny Windows XP Professional SP3

Z góry dzięki za odpowiedzi :slight_smile:

a mógłby Kolega opowiedzieć coś o swoim internecie tj.jak komputer jest połączony z siecią czy poprzez modem usb,sieć wi-fi,sieć lan bądż inny sposób?

niedawno miałem Klienta,który miał internet z blueconnect i komputer wywalał bluescreeny/restartował się po uruchomieniu przeglądarki…przy każdym innym połączeniu było ok a natomiast blueconnect na innych komputerach działał poprawnie,

przyczyną były złe(nowe) sterowniki do płyty głównej - po wgraniu starszej wersji problem zniknął jak siekierą uciął :wink:

Jest to sieć lan. Jeśli to potrzebne to karta sieciowa to Broadcom NetXtreme BCM5750 Gigabit Ethernet

Aha… no i nie jest to tak, że włączam przeglądarkę i następuje restart. Czasem chodzi bez problemu cały dzień, a czasem (tak jak napisałem wyżej) restartuje się 3 razy w ciągu 20 minut. Teraz np. od godziny 9 komputer chodzi cały czas bezproblemowo