Samodzielne dodawanie reklamy

Witam.

Mam taki kod:

I chcę do niego zrobić tak, że każdy będzie mógł tam dodać sobie reklamę, ale nie przez ftp, tylko przez jakiś formularz czy coś…

Jak to zrobić?

chyba sie nie da, admin musi o zrobic ale jezeli masz konto na platnym serwerze lub twoj darmowy oferuje kilka kont FTP, to zrob jedno konto np reklamy@nazwa.pl i haslo reklamy i przypisz tmu kontu co i gdzie moze modyfikowac pliki :slight_smile:

Dobrze pomyślane, ale ten mój hosting jest taki głupi że za każde konto ftp lub baze sql trzeba płacić ;/

no to przenies domene do innego dostawcy :slight_smile:

Nie domenę tylko hosting, to raz, a dwa, ten hosting który mam mi odpowiada. Bazy sql można zawsze dokupić tak samo jak konta ftp…

domene sie przenosi :stuck_out_tongue: u kazdego jest dostawcy jest “transfer domeny” wiem bo widze i uzywam (wszystkie pliki co sa na serwerze chyba nie mozna przeniesc…), i mam darmowe konta ftp bez limitow :slight_smile:

Chyba się nie rozumiemy. Konto FTP nie tworzy się przez domenę, tylko przez hosting.

A nie możesz stworzyć panelu zarządzania reklamą? Tak było by najprościej, bez zbędnego kombinowania.

Zrobiłbym, gdybym wiedział dokładnie jak :wink:

Jaki masz panel administracyjny?

Za każde konto FTP może trzeba płacić, ale powinieneś mieć gdzieś w panelu możliwość dodania użytkownika FTP podpiętego pod swojego konto.

A co do panelu zarządzania: albo siedzenie nad PHP, albo na hotscripts.com powinien znaleźć się jakiś skrypt do tego :wink: