Samodzielne dodawanie reklamy

(Mayerproject) #1

Witam.

Mam taki kod:

I chcę do niego zrobić tak, że każdy będzie mógł tam dodać sobie reklamę, ale nie przez ftp, tylko przez jakiś formularz czy coś...

Jak to zrobić?

(matmaxalez) #2

chyba sie nie da, admin musi o zrobic ale jezeli masz konto na platnym serwerze lub twoj darmowy oferuje kilka kont FTP, to zrob jedno konto np reklamy@nazwa.pl i haslo reklamy i przypisz tmu kontu co i gdzie moze modyfikowac pliki :slight_smile:

(Mayerproject) #3

Dobrze pomyślane, ale ten mój hosting jest taki głupi że za każde konto ftp lub baze sql trzeba płacić ;/

(matmaxalez) #4

no to przenies domene do innego dostawcy :slight_smile:

(Mayerproject) #5

Nie domenę tylko hosting, to raz, a dwa, ten hosting który mam mi odpowiada. Bazy sql można zawsze dokupić tak samo jak konta ftp.........

(matmaxalez) #6

domene sie przenosi :stuck_out_tongue: u kazdego jest dostawcy jest "transfer domeny" wiem bo widze i uzywam (wszystkie pliki co sa na serwerze chyba nie mozna przeniesc...), i mam darmowe konta ftp bez limitow :slight_smile:

(Mayerproject) #7

Chyba się nie rozumiemy. Konto FTP nie tworzy się przez domenę, tylko przez hosting.

(Do Rejestracji) #8

A nie możesz stworzyć panelu zarządzania reklamą? Tak było by najprościej, bez zbędnego kombinowania.

(Mayerproject) #9

Zrobiłbym, gdybym wiedział dokładnie jak :wink:

(Do Rejestracji) #10

Jaki masz panel administracyjny?

Za każde konto FTP może trzeba płacić, ale powinieneś mieć gdzieś w panelu możliwość dodania użytkownika FTP podpiętego pod swojego konto.

A co do panelu zarządzania: albo siedzenie nad PHP, albo na hotscripts.com powinien znaleźć się jakiś skrypt do tego :wink: