Samodzielne wyłączanie się Internetu

Mam problem z wyłączaniem się internetu,ponieważ sam automatycznie się wyłącza.Dzieje się to odkąd dostawca Internetu zmodyfikował jego szybkość.Od dwoch tygodni probuję się do niego dodzwonić jednak ten nie odbiera dlatego postanowilem rozwiązać ten problem sam.Internet jest radiowy jego szybkość wynosiła ok 300-400 Kb teraz po dodaniu nowego łącza wynosi dużo więcej jednak samoistnie zaczął się wyłączać po kilku dniach.Po włączeniu gry sieciowej laguje mnie i wyrzuca z sieci restartuje internet chodzi normalnie i znowu się wyłącza ten proces cały czas się powtarza.Średnio wyłącza się co 5,10 min :frowning: .Myślałem że to wina karty sieciowej jednak nie mam opcji “zarządzania energią”.Podam parametry mojego oprogramowania :Windows XP Professional SP 2 ,Internet sieci bezprzewodowej,karta sieciowa AirLive WT-2000PCI.Prosze o pomoc lub jakieś wskazowki.

Ps:Jeżeli chodzi o jakieś wirusy Itp to komp został przeskanowany i oczyszczony Avastem 4.8. Antivirus.

Ps2:Moze to trochę nieskładnie wyszło :smiley: ale zależy mi na szybkiej naprawie Internetu.

Widzisz, jedyne co możesz zrobić, to napisać posta.

Czy wcześniej były takie lagi także?

No i musisz się w takim razie przejść do tego operatora, sam nic nie wskórasz. Czytałem artykuł niedawno, teraz to zbyt skomplikowane.

Bywa też tak że przy kartach radiowych że czasem pomaga przy takich problemach wymiana anteny w karcie na większą a jak to nie pomaga to wina może leżeć po stronie karty dobrze by było jak byś miał możliwość sprawdzenia na inne wykluczył byś wade karty .

Aaa, przypomniało mi sie coś. Czy nie masz przypadkiem kabla od antenki owiniętego wokół metalowego przedmiotu?