Samoistna zmiana koloru planszy gry

Grając w grę w którą gram niemal codziennie dzisiaj przydarzyła się taka sytuacja że przechodząc poziomy nagle przechodząć do następnego zmieniły sie kolory planszy to co normalnie było brązowe zrobiło się białe a żółte zrobiło sie czarne. Jak wyszłem z planszy gry do menu i zacząłem od początku to kolory już są normalne.Moja aktualna karta graficzna GeForce 8500 GT(nVidia) to nie nowa ale do tej pory nie było problemów. Kiedyś też miałem taki przypadek na tej samej grze przy starszej grafice GeForce 7600 GS. I jak wtedy komputer był w serwisie to podobno jak była diagnozowana dawała dziwne wyniki że może się kiedyś przegrzała. Ale teraz monitoruje temperatury i temperatura karty oscyluje między 40 a 50 stopni i raczej to nie są chyba temperatury powodujące przegrzanie. Nie wiem co ten objaw ma oznaczać i czy to jest wyłącznie wina karty czy może początek następnym objawom. Starsza karta była prawie zaraz wymieniona po serwisie i nie miałem okazji przekonać się co by się dalej działo.

Jeśli to jednorazowy incydent nie ma co się martwić na zapas :slight_smile:

No narazie jednorazowy incydent. Ale wolałem się zapytać dla pewności doświadczonych userów takich jak drobok. Jak się komputer nie zawiesił to można mieć nadzieje że to taki objaw który nie jest groźny. Ewentualnie dam znać jak sytuacja będzie się powtarzać.