Samoistne naciskanie się spacji

Hej, od jakiegoś czasu mam tak że komputer PC samoistnie zaczyna naciskać spacje i tak przez cały czas, nie mogę nic pisać bo ciągle naciska się spacja. Nie jest to problem w klawiaturze bo nawet gdy ja odlacze to ta spacja się naciska. Wiecie może co mogę zrobić? Czy to jest jakiś wirus czy jak

@Natalaa Jaki system operacyjny? Wygląda mi to - albo na infekcje, albo jakiś skrypt uruchomiony w tle. To dzieje się od razu po włączeniu systemu, wszędzie?

Ja bym odpalil z usb linuxa i tam zobaczyl. Jakby na nim tez tak sie dzialo to wina raczej sprzetu.

No OK, ale skoro @Natalaa napisała, że po odpięciu klawiatury też się to dzieje, to wina sprzętu??

Pendriva w tych czasach ma chyba kazdy a nagrac linuxa to nie problem. 10 minut i jest sprawdzone…a Ty sie upierasz by prowadzic debaty ? Nie musisz odpowiadac bo szkoda czasu.

Niektórzy nie umieją używać „Google”, by pobrać np. Minta lub Ubuntu (jeszcze może zabłądzi i zacznie pobierać sam kernel) i np. Rufusem 3.x ‘nagrać’ go na Pendrive’a (edycja 4+ wymaga nowszego Windowsa a ona może dalej ma 7/8/8.1).

Dodatkowo ślamazarnie może być kopiowany obraz (na Pendrive lub ma wolny net na miedzi i brak LTE/5G w regionie) i ładowany ślamazarnie do RAM-u, że test potrawa ze 30 min do nawet 5h.

Na końcu może się wywalić, że to jakiś tani Lenovo ‘PC’ z ograniczonym Biosem/UEFI, że nie da się robić rozruchu z GNU/Linuksem.

Windows 11 64 bit. Nie zawsze się tak dzieje, tylko tak raz na 2/3 tygodnie. Pomaga jedynie wciśnięcie przycisku zasilania tylko nie tego głównego co włącza komputer tylko tego co doprowadza prąd do kompa z znaczkami I O (przepraszam ale nie wiem jak dokładnie się nazywa ten przycisk :sweat_smile:)

Niezbyt wiem o czym piszesz w pierwszych 2 akapitach, ale mam mocnego kompa (Intel i7 14th, 128gb ram, chb karta graficzna nie ma tu znaczenia choć nwm - rtx 4070), którego sama składałam

@Natalaa Pewnie chodzi tobie o ten przycisk na listwie zasilającej lub zasilaczu? Jeśli tak, to jaki zasilacz? Może zwarcie jakieś lub coś…