Samoistne restartowanie się komputera

(Ares12) #1

Witam przepraszam że zaczynam nowy temat i nie szukałem podobnych ale zanim to zrobie to mój komp się znowu zresetuje :frowning: problem tkwi w tym że od pewnego czasu zaczął mi się sam z siebie resetować nie ważne czy przeglądam neta oglądam film czy nic nie robię. przeinstalowałem widowsa nic nie dało :expressionless: komputer 2h popracuje i się resetnie a czasem i 5 razy pod rząd jak tylko system się załaduje.zrobiłęm test na burn it pro wyszło mi 21 błędów dysku typu” Error Chile searchings for files on optical data disco” raz jak ładował się komp wcisnąłem tab pojawiło się okienkto coś Ala bios i wyskoczył duży czerwony napis „the numer of disco are not adequated for raid” ,raz pojawił mi się blue screen spisałem błędy proszę o szybka pomoc :

*** stop : 0x000000F4(0x00000003,0x894A41C8,0x894A433C,0x805FA2F9)

zestawienie kompa :

Intel Celeron CPU 2.93 GHz

ASRock 775Dual-880Pro

Ver. biosa : P1.20

SP2

NVIDIA GeForce4 MX440

ST3808110AS 75 Gb HDD

PIONER DVD-RW DVR-110D

2X 1Gb DDR2 GOLDEN EMPIRE CL4-4-4DDR2-800

REALTEK RTL8139 FAMILLY PCI Fast Ethernet NIC

(Agatonster) #2

Guliwer69 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(nnick) #3

Pewnie zasilacz. Sprawdź HwInfo napięcia na liniach (chyba że masz pod ręką multimetr i wiesz jak się nim posługiwać to tym). Nie powienieneś mieć odchylenia powyżej 10% na żadnej z linii.