Samoistne Rozłączanie i połączanie Neostrady 512

Witam mam problem z nesostradą 512.Oto on.Zrobiłem sobie dodatkowe połączenie do X360 czyli na Konsolę przypada 100 mbit/s.I jest taki problem a wcześniej było wszystko OK.Ostatniego czasu internet rozłączał mi się i podłaczał np włączał się na 10min i wyłączał albo wogóle nie dało się połączyć ponieważ migała dioda LINK.A teraz kiedy chcę połączyć się konsolą z Xbox Live to się rozłącza i ponownie połącza a jak jestem połączony z Xbox Live to po jakimś czasie ponownie się rozłącza i załącza.Proszę o pomoc nie wiem co się dzieje 2 tyg.temu było wszystko w porządku co to może być ? Do neostrady też się nie dozwonię bo nie działa telefon.A jest tak raz jest telefon a nie ma interentu lub się rozłącza albo jest telefon i jest intertnet albo jest telefon a internet się rozłącza.Proszę o pomoc co robić wcześniej było ok.modem mam nowy z neostradyZTE ZXDSL 852.Pozdrawiam i naprawdę prosze o pomoc. :frowning:

Spider103 , Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

Cześć!. Internet z neostrady idzie z gniazdka telefonicznego. Dlatego polecam sprawdzić i dokręcić przewody w gniazdku telefonicznym.Zarówno w tym z którego bierzesz internet , jak i w tym z którego masz telefon.

Pozdrawiam - niejan.