Samoistne ustawienie sktótu klawiszowego uśpienia


(Alzajac1) #1

Mam dziwny problem. Otóż dziś chciałem zasiąść do pracy przy photoshopie no i szlag mnie trafia. Nie wiem jak przy naciśnięciu lewego alt + lewy przycisk myszy (skrót pobierania kawałka obrazu dla stempla w photoshopie - bardzo często używane) nagle pojawił mi się skrót klawiszowy uśpienia komputera... Uniemożliwia mi to praktycznie pracę bo stempla używam praktycznie ciągle.. Jeśli ktoś wie jak to zmienić to proszę o szybką odpowiedź.. Nigdy pod tymi klawiszami nie miałem jakiś skrótów uśpienia...


(Joni987) #2

Prawdopodobnie powoduje to jakiś program do skrótów klawiszowych. W trayu, panelu sterowania bądź w liście zainstalowanych programów powinieneś mieć tego typu program. Jak go znajdziesz to wejdź w jego ustawienia i wyłącz skróty klawiszowe. Jak nie dasz rady znaleźć to zrób zrzut ekranu zainstalowanych programów i wklej na forum, bądź jeśli masz laptopa to podaj model.


(Alzajac1) #3

Nie instalowałem żadnych programów do skrótów czy czegoś podobnego a przynajmniej nie świadomie.. Proszę oto zrzut z zainstalowanych programów:

oh290_Untitled-1.jpg