Samoistne wyłączanie się komputera

Cześć wszystkim otóż po wymianie płyty głównej na nową ponieważ stara się spaliła komputer sam się wyłącza czasami nawet nie zdąży się bios załadować i już się wyłącza ale tak zdarzyło się tylko raz przed chwilą. Co zrobić aby się nie wyłączał?

Zresetował bym bios. 

J.W, a poza tym płyta się spaliła, a co z zasilaczem?

zasilacz był w porządku jak mówił facio jeszcze dam znać że nie wyłącza się tak nagle, że z chwili na chwilę tylko piszę zamykanie systemu

Temat nadal nie rozwiązany

System do nowej płyty wgrany świeży?

 

Może jeszcze coś masz uszkodzonego? kto Ci to robił?

W serwisie. Nie wgrywali mi na nowo systemu bo powiedzieli że wszystko się uruchamia ok ale do tej chwili już się nie wyłączał zobaczę jeszcze jak będzie jakby co to się jeszcze odezwę.

A na razie zapraszam jeszcze do tego tematu: http://forum.dobreprogramy.pl/temat/458618-brak-zainstalowanego-urz%C4%85dzenia-wyj%C5%9Bciowego-audio/

Reklamacja i niech zrobią to porządnie,a Ty nie odbieraj uszkodzonego. I omijaj takie serwisy z daleka.

Komputer wyłącza się co godzine więc sądze że jest to spowodowane wygaśnięciem systemu windows. A jak mam zainstalować ten windows bez zachowania tego co teraz mam żeby na dysku nie było windows.old?