Samoistne zamykanie programów

Mam problem. Chcę dodać napisy do filmu i gdy ładuję plik do programu system mi go zamka i pisze, że wystąpiły problemy z oprogramowaniem i musi ono zostać zamknięte. Sądzę, że system zamyka go ze względu bezpieczeństwa, czy coś, lecz nie wiem co zrobić, żebym mógł normalnie pracować. Bardzo proszę o pomoc.

PS. Zaraz po uruchomieniu komputera udało mi się włączyć program, lecz gdy później chciałem go włączyć pojawia się ten problem. Niektóre inne aplikacje też mi zamyka, lecz rzadko się to zdarza.

Przeinstaluj se oddtwarzacz którym próbujesz otworzyć te napisy do filmu. A jakiego programu w ogóle używasz ?

Do napisów używam Subititle Workshop. Jak nazwa pliku z napisami (.txt) będzie różna od pliku z filmem (.avi) to on automatycznie nie łączy ich w całość i właśnie wtedy nic programu nie wyłącza. Jak nazwy są takie same (tak powinno być, aby program skojarzył napisy z filmem) to wtedy coś mi go wyłącza. Nie wiem co mam zrobić.

A czy tam to czytałeś?

Taak, czytałem. Nic mi ten artykuł nie pomaga. Ja wiem jak dodać napisy, tylko nie wiem dlaczego i co wyłącza mi ten program.