Samoistne zapychanie miejsca na dysku

Witam, krótko wyjaśnię w czym problem, otóż ostatnio instalowałem kilka gier, nie dużo przestrzeń na dysku D: zarezerwowana tylko pod to. W trakcie użytkowania zauważyłem że dysk C: niebezpiecznie wejdzie w czerwień, tak więc wyrzuciłem parę rzeczy zostawiając całkiem wystarczającą ilość wolnych GB 10< . Podczas wieczornej gry ze znajomymi Windows wyrzucił mi wiadomość iż dysk C: jest w 100% zapełniony, na pulpicie i ogólnie po różnych folderach zaczęły pojawiać się dziwne pliki bez programu wykonującego, takie śmieszne białe ikonki pustej kartki z nazwami. Po szybkim przeczyszczeniu przestrzeni na C: (usunięciu zalegającego syfu w Pobranych. ~1,5GB) przestrzeń zaczęła spadać o 2Mb/s i tak co sekunda. Szybko wszedłem na forum ściągnąłem i odpaliłem ADW ( co znalazł usunąłem ) log niżej, i OTL jako że zawsze mi ratował tyłek, AVG był obecny więc też skan włączyłem. Ogólnie PC teraz strasznie zamula, nie ładuje wszystkiego, maila nawet otworzyć nie mogę. Proszę poratujcie biednego studenta. I tak miałem w tym roku kupić nowy dysk, ale że tak wcześnie to sie nie spodziewałem…  

m.txt

Widać problem zniknął, dysk się sam już nie zapycha, dziękuję bardzo. Czy mógłbym jeszcze prosić o małą pomoc w przeczyszczeniu go ? zostało mi bardzo miejsca po tym na dysku C: i boje się że zacznie to wpływać na szybkość pracy. 

Oczyszczanie dysku:

Włącz przywracanie dla dysku systemowego, bo to jest przydatne w razie problemów:

 

Po oczyszczeniu defragmentacja dysku-Auslogics-Disk-Defrag- wersja portable - opcja z optymalizacją