Samoistne zaznaczanie się jednym kliknięciem wszystkich folderów itp


(mordix) #1

Witam . Zauważyłem ,że raz na ileś uruchomień robi się takie coś iż np.klikne na jedną (powiedzmy ostatnią) ikone na pulpicie i zaznaczają się wszystkie ,a gdy chcę otworzyć folder to otwierają się wszystkie zaznaczone ,tak jakbym normalnie zaznaczył tudzież gdy odpalam FireFox to pyta się czy odpalić go w trybie awaryjnym . Z obserwacji wynika moch , że występuje to na WinVista / WinXP/Win7 ,niewiem od czego zależy - jednakże liczę , że ktoś coś wie na ten temat .


(Atis) #2

Może masz jakiś problem z klawiaturą?

Firefox uruchamia się w awaryjnym gdy wciśnięty jest klawisz Shift.


(mordix) #3

Właśnie o to chodzi ,że nie zawsze tak jest . Nawet jak miałem odłączoną to takie kwiatki były - jeżeli pamięć mnie nie myli .


(IrasDeeJay) #4

Może klawiatura wewnętrzna też jest uszkodzona. I jest to zdecydowanie problem z klawiszem Shift. Najlepszym rozwiązaniem byłoby odpięcie taśmy od klawiatury w laptopie, i podłączenie tylko zewnętrznej. Pożycz od kolegi, albo kup za “dyszkę” skoro z twoją zewnętrzną są hece typu losowe działanie.


(mordix) #5

Wczoraj sie tak zrobiło ,wcisnąłem Shift i zaczeło normalnie działać . Więc wina leży po stronie klawiatury i to bardzo możliwe bo czasami nie reaguje na to co wciskam bądź po obudzeniu (ze wstrzymania) nie chce sie obudzić i musze wkładać jeszcze raz .


(IrasDeeJay) #6

Rozumiem że rozmawiamy o laptopie ? Nowa klawiatura na allegro to pewnie koszt rzędu 70 zł. Nie jestem pewien, na ebay stoją w okolicy Ł13 czyli coś koło 65 zł


(mordix) #7

Pewnie ,że o ‘laptaku’ . Na 99% wina stoi po stronie klawy zewnętrznej .