Samoistnie wpisywanie(błędnego) hasła do systemu


(Daleka Znajoma) #1

Witam, od około 2 tygodni zauważyłam,że podczas startu systemu ( z normalnego, hibernacji, CZASEM z uśpienia) automatycznie uzupełniane jest hasło do mojego konta na laptopie.Szczęśliwie, jest ono błędne. Drugi problem to samoistne odpalanie się jakiegoś dziwnego okna kontekstowego zatytułowanego .google.com , w przeglądarce czasem samoistnie otwiera mi się nowa strona startowa z google. Pewnego dnia nieoczekiwanie zmienił się wyglad mojej domyślnej strony w Chrome. Co zrobiłam ? Odinstalowałam przeglądarke i zainstalowałam raz jeszcze ale to nic nie dało. Wszystkie opisane przeze mnie problemy występują losowo, dosc rzadko ale jednak - w kazdym razie martwi mnie najbardziej próba automatycznego wpisania sobie hasła do systemu :frowning:

Skanowałam komputer Spybot'em , mój antywirus to Security Essentials ( choć byłą tez niedawno Avira).Nie wykryto żadnego zagrożenia.

OTL : http://wklej.to/fn9RW

Extras : http://wklej.to/p6mZE


(Acorus) #2

Odinstaluj AdAwareUpdater,Ad-Aware Antivirus,AdAwareInstaller,Spybot - Search & Destroy,Pandora Service,Akamai NetSession Interface.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Pokaż nowy OTL.txt


(Daleka Znajoma) #3

Niestety nie mogę usunąć Pandory gdyż otrzymuję komunikat ,że PANDORA.TV\PanService\unins000.dat nie isnieje.Zabijanie procesu w managerze nie pomga gdyż od razu się uruchamia. Ręcznie też nie mogę usunać plików w katalogu ,gdyż ‘są w użyciu’. Malwarebytes pokazuje mi komunikat ,ze zablokowano dostęp do podejrzanej strony 111.111.111.111 na porcie : nr portu się zmienia ale zawsze jest to 5XXXX. Działanie : pandoraservice.exe

Co zrobić w takiej sytuacji ? :frowning:

( Resztę programów o których pisałeś, odinstalowałam)>


(Acorus) #4

(Daleka Znajoma) #5

http://wklej.to/bXjGE


(Acorus) #6

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.


(Daleka Znajoma) #7

DZIĘKUJĘ :slight_smile:

Dodane 21.11.2013 (Cz) 21:07

Faktycznie hasło do systemu nie wpisuje się automatycznie, jednak dzisiaj po starcie systemu znów z ‘uruchom’ otworzyła mi się przeglądarka z adresem google.com. Od wczoraj wyłączałam komputer nie jeden raz ale tylko raz zauważyłam taką ‘akcję’.

Jakaś radę na to ktoś ma ?

Dodane 24.11.2013 (N) 11:39

Hasło samoistnie się wpisuje.Sytuacja wyglada już dokładnie tak jak opisywałam w pierwszym poście.

Log:

http://wklej.to/9ZwUq