Samoistnie wpisywanie(błędnego) hasła do systemu

Witam, od około 2 tygodni zauważyłam,że podczas startu systemu ( z normalnego, hibernacji, CZASEM z uśpienia) automatycznie uzupełniane jest hasło do mojego konta na laptopie.Szczęśliwie, jest ono błędne. Drugi problem to samoistne odpalanie się jakiegoś dziwnego okna kontekstowego zatytułowanego .google.com , w przeglądarce czasem samoistnie otwiera mi się nowa strona startowa z google. Pewnego dnia nieoczekiwanie zmienił się wyglad mojej domyślnej strony w Chrome. Co zrobiłam ? Odinstalowałam przeglądarke i zainstalowałam raz jeszcze ale to nic nie dało. Wszystkie opisane przeze mnie problemy występują losowo, dosc rzadko ale jednak - w kazdym razie martwi mnie najbardziej próba automatycznego wpisania sobie hasła do systemu :frowning:

Skanowałam komputer Spybot’em , mój antywirus to Security Essentials ( choć byłą tez niedawno Avira).Nie wykryto żadnego zagrożenia.

OTL : http://wklej.to/fn9RW

Extras : http://wklej.to/p6mZE

Odinstaluj AdAwareUpdater,Ad-Aware Antivirus,AdAwareInstaller,Spybot - Search & Destroy,Pandora Service,Akamai NetSession Interface.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”

Pokaż nowy OTL.txt

Niestety nie mogę usunąć Pandory gdyż otrzymuję komunikat ,że PANDORA.TV\PanService\unins000.dat nie isnieje.Zabijanie procesu w managerze nie pomga gdyż od razu się uruchamia. Ręcznie też nie mogę usunać plików w katalogu ,gdyż ‘są w użyciu’. Malwarebytes pokazuje mi komunikat ,ze zablokowano dostęp do podejrzanej strony 111.111.111.111 na porcie : nr portu się zmienia ale zawsze jest to 5XXXX. Działanie : pandoraservice.exe

Co zrobić w takiej sytuacji ? :frowning:

( Resztę programów o których pisałeś, odinstalowałam)>

http://wklej.to/bXjGE

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.

W OTL użyj opcji Sprzątanie.

DZIĘKUJĘ :slight_smile:

Dodane 21.11.2013 (Cz) 21:07

Faktycznie hasło do systemu nie wpisuje się automatycznie, jednak dzisiaj po starcie systemu znów z ‘uruchom’ otworzyła mi się przeglądarka z adresem google.com. Od wczoraj wyłączałam komputer nie jeden raz ale tylko raz zauważyłam taką ‘akcję’.

Jakaś radę na to ktoś ma ?

Dodane 24.11.2013 (N) 11:39

Hasło samoistnie się wpisuje.Sytuacja wyglada już dokładnie tak jak opisywałam w pierwszym poście.

Log:

http://wklej.to/9ZwUq