Samolajkujące się posty na FB i na Instagramie

Od kilku dni walczę z problemem samolajkujących się postów na Facebook’u i na Instagramie i nie mam pojęcia co zrobić żeby przestało się samo lajkować. Głównie to są posty z bliskiego wschodu. Potrzebuje waszej pomocy. :slight_smile:

Po pierwsze włącz 2FA i zmień hasło,
Po drugie: sprawdź, czy nie masz jakiejś nieznanej aplikacji / usługi korzystającej z FB.
Znajdziesz to w ustawieniach konta. Jeśli tam widzisz coś, czego nie znasz, to od razu to wywal / zablokuj.
wejdź tu:
Lista aplikacji i usług na FB

2FA włączysz tu:
Włączanie uwierzytelniania dwuskładnikowego na FB

A potem czy coś nie siedzi w przeglądarce lub Windowsie, bo jeszcze ktoś szybciej od ciebie będzie zatwierdzał twój kod autoryzacji niż Ty klikniesz „ok” / „enter”.

2 etapowa weryfikacja i zmiana hasła nie pomogła niestety
Sprawdzając aplikacje i gry połączone z Facebookiem usunąłem wszystko co mogło by się wydawać podejrzane i też nie pomogło. Jest jeszcze jakiś sposób żeby się tego pozbyć?
Pomimo tego dziękuje za chęć pomocy :smiley: Mam nadzieję, że się uda rozwiązać ten problem. :innocent:

Może ktoś był zalogowany na twoje konto przed zmianą hasła. Zobacz czy nie ma opcji wylogowania wszystkich urządzeń. Ewentualnie możesz zobaczyć czy nie masz jakiś kluczy api aktywnych