Samolajkujące się strony na Facebooku

Cześć,
Od jakiegoś czasu borykam się z problemem samolajkujących się stron na Facebooku. Skanowałem komputer paroma antywirusami, AdCleanerem i innymi polecanymi. W AdC pojawiły się jakieś adware, które usunąłem, ale nadal jest ten sam problem. Na FB wszystkie aplikacje usunięte i wyłączone. Wykluczam w tym wszystkim niepożądane działanie telefonu - tam jest na 100% czysto :wink:

Bardzo proszę o pomoc bo staje się denerwujące.

Addition.txt (38,6 KB) FRST.txt (26,0 KB)

1 polubienie

Koniecznie zmień hasło i ustaw dwustepową weryfikację. Mogło twoje hasło gdzieś wycieknąć. Po zmianie hasła i dodaniu dwustepowej weryfikacji zmień też hasło do maila oraz odlajkuj niepożądane strony. Już nie powinieneś mieć niepożądanych stron. Jeżeli jeszcze by jakieś wystąpiły to pisz

Problem polega na tym, że wszystko o czym piszesz mam. Dwuetapowe logowanie, hasła do FB i mejla zmienione parę razy. Lajki codziennie z rana usuwam.

Jeszcze przeskanowałem komputer Esetem Online i coś tam wykrył. Usunę dla pewności w całości Opere bo może tam się coś przyczepiło :roll_eyes:

Jeszcze trzeba kliknąć „wyloguj mnie z wszystkich urządzeń”, pominie i ktoś będzie dalej zalogowany starymi danymi.