Samonagrywalny Dzwięk

Witam serdecznie,

Mam problem poniewaz niedawno zabawiałem sie frapsem w którym nie miałem dzwięku, poczytałem, poczytałem i zrobiem tak jak było trzeba czyli weszedłem w : Panel sterowania —> Urządzenia audio ----> powłączałem te miksery i inne badziewia. Była baja…nagrywał mi sie dzwięk aleeee… Gdy chciałem porozmawiać przez skype okazało się ze coś się popsuło. Otóż teraz gdy rozmawiał przez skype lub nagrywam (sprawdzam) swój mikrofon to słychać też dzwięki od mojego kompa… tzn. Gdy rozmawaim z kolegom on mnie wcale nie słyszy ale słyszy zato dzwieki z moje kompa gdy puszcze muze to tak jak bym puszczał ja do mikrofonu gdy ogladam filimiki od je słyszy chodz mikrofon mam odłaczony. Próbowałem wyłaczyc te opcje co powłączałem ale to nic nie dało. Jak robie test miktofonu to normalnie słysze siebie ale jak ktoś wejdze na gadu to ten dzwięk dostępności jest tak zinterpretowany jak to bym ja go wypowiedział. Jestem bezradny i z góry dzęki za pomoc.

Zrobiłem kiedyś tak samo. Tylko, że wtedy bawiłem się w radio internetowe i chciałem zrobić rozmowę na live ze skype. Tak na prawdę to nie znalazłem na to lekarstwa. Musisz się w to pobawić, zaznaczać odznaczać, zmieniać. Od mojego “zajścia” nie robiłem formata i do dziś mogę rozmawiać przez skype, teamspeak, ale koledzy, z którymi rozmawiam oprócz mnie słyszą inne dźwięki, tak jak to napisałeś np. gadu-gadu, muzykę itd.

Pozdrawiam!

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Dobra…dzięki za wszystko ale juz sobie poradziłem z tym problemem. Wystarczyło namieszać i wyłączyć opcje Mix stereo w Managerze Realtek HD Audio. Uważam temat za zamknięty.