Samowyłączanie się kompa

Mam problem z moim sprzętem jak chcę go włączyć to sam się resetuje z jakieś 5-7 razy dopiero się uruchamia normalnie, gdy się już uruchomi to są jeszcze większe kłopoty ponieważ komputer tak jakby się w połowie zacina na 20-30minut można tylko uruchomić przeglądarkę z 2 stronami(google.pl i allegro.pl)gdy próbuje się wejść na inną stronkę komputer się zacina a później sam wyłącza. Ale jak się już odwiesi i chcę sobię pograć obojętnie w co to komputer pochodzi z włączoną grą przez jakieś 40 sekunda póżniej albo się zresetuje albo wyłączy. Oto mój sprzęt:

System:Windows XP Home Edition Dodatek Services Pack 2(wersja OEM)orginalny

Procesor: AMD SEMPRON 1600MHz

Płyta Główna: Gigabyte GA-K8U-939

Pamięć operacyjna: 512MB DDR RAM

Słyszałem,że może to być zsilacz mój ma 350W dokładnie nie wiem jakiej firmy ponieważ przy kompie przy zakupie Komputer marki NTT System

Znalazłem program do mierzenia temperatur oto screen:

dddlu8.th.png

Martwią mnie te temperatury przy takim zużyciu procesora

Komputer ma 21m-cy.

Proszę Pomóżcie mi

Witam.Czy kiedykolwiek czyściłes kompa(odkurzałeś brud) w srodku?Jeśli nie to czas to zrobić i przy okazji spójrz na zasilacz.

Nie, a to może być od tego że jest zakurzony?bo ten problem mam od tygodnia jak przyjechałem z wakacji a komputer stał przez 2 tygodnie nie ruszany.

Na procku jest wiatrak co chłodzi -chłodzi i radiator oblepia sie brudem a brud zatrzymuje chłodne powietrze i zapycha łopatki radiatora.Otwórz pudło i weź pędzelek i delikatnie wyczyść radiator,płyte,wiatraczki(łopatki) o ogólnie.Włącz odkurzacz i cały syf odkurz taką końcówką co jest przy odkurzaczu z włosem.Powinno pomóc.

Przeczyściłem ale i tak nic nie dało :confused:

W takim razie masz problem z zasilaczem 350 W troche mało.Weź pudło zawieź do"medyka"(jakis zaprzyjaźniony sklep komputerowy) i niech zobaczą