SAMP problem z wlasnych servem

Witam

Niedawno zrobilem wlasny serv w samp wedlug poradnika na gtasite.pl ale nie dziala. Mam ip zewnetrzne oraz staly adres. Nie wiem na czym polega problem i o co chodzi. HostName: (Retrieving info…) 86.136.232.50:7777

Address: 86.136.232.50:7777

Players: 0 / 0

Ping: 9999

Mode:

Map:

O to wlasnie dane mojego serva. A w pliku server.cfg napisalem wszystko tak jak sie nalezy : echo Executing Server Config…

lanmode 0

rcon_password ************ ( nie podam )

maxplayers 150

port 7777

hostname Polish Crip 6 poppin Ser/er anticheat

gamemode0 lvdm 1

filterscripts adminspec vactions

announce 1

query 1

weburl www.sa-mp.com

anticheat 1

Czy ktos wie o co chodzi? Bardzo prosze o pomoc.

O ile pamiętam to dev samp usunęło cały kod SAC tj. antycheata. Więc zmień anticheat z 1 na 0.

Sciagnij pliki serwea z oficjalnej strony www.sa-mp.com. Mialem podobna sytuacje i sciagnalem z tamtad pliki i ustawilem wszysko jak bylo i jest dobrze. I nie sluchaj mojego przed mowcy anty cheat nie ma nic do znaczenia.

P.S. Grasz moze na serwach Rp? jezeli tak to napisz mi na gg 2207453

Probowalem Obu sposobow ale nic nie dziala dalej. Bardzo mozliwe ze Ja cos robie nie tak albo nie pokoleji.

1.Sciagam i rozpakowuje ten program do robienia serva

2.Otwieram Plik " Server.cfg " po przez notatnik no i tam wpisuje tylko nazwe serva, haslo, liczbe graczy i reszte zostawiam tak jak jest.

3.Potem odpalam " Samp Server.exe " konfiguruje mi sie to przez sekunde moze dwie i pisze tak http://www.wrzuta.pl/obraz/iNpKzDieC6/public

4.Odpalam SA-MP i serv jest ale nieudany

Prosze o pomoc

echo Executing Server Config…

lanmode 0

rcon_password dobreprogramy.pl

maxplayers 10

port 7777

hostname Proba

gamemode0 lvdm 1

filterscripts

announce 1

query 1

weburl brak

anticheat 1

Sprobuj to skopiowac, jak serwer odpali to wtedy zaczniesz zmieniac itp.

Dalej nic. Nie chce mi odpalic i koniec :frowning: Jeszcze jakies pomysly? Moze serv trzeba jakos " wlaczyc " ? Jakies pomysly ? Bardzo prosze o pomoc

Wlaczasz go uruchamiajac program server.exe. A moze jednak ty masz zew. ip? Sprobuj wlaczyc lan mode i uruchom go przez hamachi