Samsung Ace I nie wykrywa komputer

witajcie mam Samsunga galaxy ace 1 kupiłem go nie dawno był już nagrady  android 4.0.4 (cyanogen)(mod)

Może być uszkodzone gniazdo usb w telefonie skoro komp go nie wykrywa.

nie jest uszkodzone skoro przez nie ładuje telefon.

 No widzisz  :slight_smile: to ,że ładuje to nie znaczy ,że gniazdo jest sprawne .Do ładowania masz plus i minus a do podłączenia do kompa potrzene są inne styki w gniezdzie usb ;).

Tylko, że ROM, który podałeś jest przeznaczony do Galaxy Ace II GT-i8160, a autor wątku posiada Galaxy Ace (I), czyli GT-S5830 (ewentualnie GT-S5830i, ale prędzej wersję bez “i”, ponieważ na tą drugą wersję jest o wiele mniej custom ROMów). Więc instalując soft do Ace II telefon zostanie uceglony.

Tutajznajduje się stockowy niebrandowany ROM dla GT-S5830. Jak masz wersję z “i”, to trzeba wybrać GT-S5830i. Równie dobrze możesz zainstalować jakiegoś innego custom ROMa.

A jeśli chodzi o to, że KIES nie wykrywa przy customie, to normalne. Nie masz softu od Samsunga, to Ci nie będzie go wykrywał. Aczkolwiek pamięć masowa powinna działać. Spróbuj odznaczyć lub zaznaczyć opcję “debugowanie USB”.

up@ kombinowałem z tą opcją wyłączę to coś tam wykrywa przez chwile jest karta pamięci i znika i windows

michq-wszedles pod ten link? Jakbys sprawdzil to po lewej stronie jest lista ktora sie rozwija i tam sa pozostale modele. Ale wy oczekujecie ze poda sie wam wszystko na tacy gotowe .

 

katus-a napewno dobry soft wgrałeś ? Patrzyles pod baterie na model telefonu GT-S 5830 jest jakas literka jeszcze? 

Tutaj masz dla S5830. Skorzystaj z tego Odina, który jest podany w poradniku. Tak właściwie, to masz S5830, czy S5830i? To jest dość istotne.

mam S5830 już sobie poradziłem rom był nie taki jak trzeba było dzięki wszystkim za pomoc do zamknięcia :slight_smile: