Samsung avila czy LG Cookie?

Który tel lepiej wziąć z tych 2 modeli? Proszę o wasze opinie :slight_smile:

Szczerze? Nic na Windows Mobile :? Niedaleko mnie jest serwis komórkowy. Jest tam 15 nowych Avil - nie dlatego, że się psuły, ale jak myślisz, gdyby Windows Mobile jest taki super, ludzie tak masowo pozbywali się telefonów z nim? Chcesz mieć fajny telefonik z dobrym oprogramowaniem, to zainwestuj w telefon z Adndroidem. Nie daj się zwieść kolorowym reklamom sieci Plus, Era czy Idea…bo to TYLKO reklamy. W rzeczywistości miałem styczność z Windows Mobile w Omni i Avili - dziękuję, postoję. Zawiesza się czasem, długo myśli, aplikacji nie jest znowu jakaś masa, bo większość płatna itd. Telefoniki z wyglądu fajne, cała reszta po gruntownym teście nie jest już tak fajna. Jeśli zainspirowały Cię reklamy, to dałeś się zwieść specom od marketingu - rzeczywistość jest nieco inna.

Jusko - gdzie Ty widziałeś w avili system Windows Mobile? Nie wprowadzaj kolegi w błąd. Avila nie posiada WM, a “zwykły”, że tak powiem soft samsunga (tak samo jest z LG). Wracając do Twojego pytania: mój brat ma cookie, wiec trochę się nim pobawiłem, avile też sprawdzałem i soft’owo sa to bardzo podobne telefony, ale jednak lepszy według mnie okazał się samsung (lepsze zdjęcia, lepszy wygląd według mnie). Samsung nie posiada rysika, a LG tak)

a jak to ma sie do gier java? i ze zdjeciami skopiowanymi na kompie?

Przeczytałem jeszcze raz swój post. Faktycznie - nie do końca poprawnie się wyraziłem. Po prostu odradzałem z góry coś na Windows Mobile, co jest dobrą radą. Miało być nie:

lecz:

Ale samo to, że jest tyle Avil które ludzie sprzedali, daje do myślenia. Sztywne oprogramowanie odchodzi w odstawkę. Nawet Samsung zamierza pakować już do swoich telefonów Linuksa i oficjalnie zaczął wspierać jedno z jego środowisk graficznych, które będzie używał. Także sztywne oprogramowania odchodzą powoli - czas na coś bardziej elastycznego.