Samsung AVILA nie można się połączyćz internetem

Witam,

mam problem z połączeniem do internetu,telefon: samsung avila.Gdy próbujęsię połączyć z google lub youtube pisze"błąd autoryzacji" a jeszcze wczoraj korzystałem na tym telefonie z youtube…co do YT nie chodzi o pieniądze na koncie bo jest to usługa darmowa… proszę o pomoc

Dodane 09.11.2009 (Pn) 15:17

dodam jeszcze że nawet GG ściągnąć nie mogę :frowning:

Spróbuj zresetować ustawienia łączenia się z Internetem. Może coś pomóc lub na stronie operatora, żebyś skonfigurował od nowa.

Sam mam Aville powiedz jak to jest właśnie z tym darmowym youtube w mixplusie?

Witam, a ja mianowicie mam inny problem… włączam youtube na swojej avilii wyszukuję sobie jakiś filmik i włączam go… wzystko było by ok gdyby w ogóle go załadowało ake niestety zaraz po wybraniu filmu wyskakuje alert “brak odpowiedzi” chciałem uprzedzić tak jak kolega wyżej że wcześniej normalnie serwowałem po youtube i oglądałem normalnie każdy wybrany film… zdaje mi się że co z profilami połączeń jest nie tak… bo wcześniej zdaje mi się że miałem INTERNET, WAP, MMS i dodatkowo miałem jeszcze chyba VIDEO a teraz po konfiguracji ze strony domowej PLUS.PL mam tylko 3 pierwsze pozycje a VIDEO gdzieś się zagubiło… Gdyby ktos wiedział jak skonfigurować ten profil to prosze bardzo o odpowiedź:)

Powinna być tam taka opcja jak “Przywróć domyślne” powinno pomóc :wink: