Samsung Avila-przegrzewanie przy ładowaniu oraz urzytkowaniu

Witam wszystkich. Otóż mam bardzo dziwny problem z telefonem. Mianowicie, po podłączeniu pod ładowarkę ładuje, lecz gdy ją odłączę bateria jest rozładowana a baterii nie ładuje- tak jak by działał tylko pod zasilaniem z gniazdka, a co najdziwniejsze w tym, że telefon bardzo mocno się nagrzewa, wczoraj nawet do tego momentu, że się restartował. Do środy było wszystko normalnie. Nawet gdy naładuję baterię w innym telefonie i przełożę do swojej Avilki to i tak po chwili telefon się nagrzewa. Wiecie może co jest przyczyną takiego zachowania? A i chciałbym dodać, że przestał mi czytać kart pamięci.

|Edit|. Godzinę temu wrzuciłem całkowicie naładowaną baterię do tego telefonu i musiałem wykonać parę telefonów a bateria jest rozładowana :o . Może ktoś wie co może być tego przyczyną?

rapper , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Przyczyna jest bateria do wymiany która się zużyła

Gdyby bateria była zużyta, to telefon nie grzał by się jak czajnik na gazie.

Czemu nie? może właśnie dlatego się grzeje… jedynie co możesz zrobić to go rozkręcić i wyczyścić z kurzu

To już to zostało zrobione, wszystkie styki wyczyszczone, ale dalej się grzeje, najgorsze jest to, iż nie mam gwarancji na niego;>.

Najpierw mówisz, że bateria do wymiany a teraz każesz rozkręcać telefon #-o gdzie logika i gdzie sens?

Sprawdzałeś co jest najcieplejsze? Czy bateria czy telefon?

Jeśli telefon to grzeje się w środku, może gdzieś coś źle wyczyściłeś i stąd problem. Jeśli grzeje się w trakcie ładowania to znaczy, że coś jest nie tak z wejściem/ładowarką.

Oddaj go do komisu, naprawa nie wyniesie dużo chyba, że płyta główna do wymiany wtedy szykuj kase na nowy telefon :slight_smile:

Podczas ładowania jak i nie ładowania telefon się grzeje a nie bateria. Ale grzał się zanim go rozkręciłem. Bateria jest temperatury pokojowej grzeje się telefon- tył i przód. |EDIT|

To nie jest wina baterii, bo sprawdzałem na innej i również się cały telefon grzeje. Wychodzi na to, że koszt naprawy płyty będzie większy, niż kupno jakiegoś innego telefonu, ale dziękuję bardzo wszystkim za porady. Pozdrawiam.