Samsung Avila S5230 polecam komplet

Witam!

Mam dziś do sprzedania używanego Samsunga Avilę S5230. Telefon przez cały okres użytkowania był i jest chowany do pokrowca, który chroni telefon przed rysami. Telefon posiada gwarancję producenta(oczywiście jest podbita-niektórzy sprzedają telefony z"gwarancją", która nie jest podbita a później jest ciężko dogadać się z sprzedawcą w sklepie aby ją podbił). Został zakupiony w salonie Ery więc nie posiada sim locka(testowane na karcie z Orange). Do zestawu dokładam kartę pamięci 2GB Kingstona. Stan oceniam na db+ ale uważam, że jest to moja zaniżona ocena, ponieważ pewnie wiecie, że w tym modelu bardzo rysuje się tylna klapka. Ja o mój telefonik starałem się bardzo dbać ale jak widać częściowo na zdjęciach nie udało się go uchronić przed rysami. Dokładam również w/w pokrowiec jest on już hmmm… “lichy” ale bardzo dobrze się nim czyści ekranik-bardzo miły w dotyku. Wyświetlacza również nie udało się uchronić przed niewielkimi ryskami. Bateria trzyma bardzo długo-sam dzwonię kilka razy dziennie po kilka-kilkanaście minut i wytrzymuje ok. 1 tygodnia. Menu w języku polskim. O parametrach telefonu nie będę pisał, ponieważ każdy zainteresowany z pewnością odnajdzie jego cechy.

Cena:300zł

Link do aukcji:

http://allegro.pl/item1058438768_samsun … lecam.html

Osoby zainteresowane lub chcące uzyskać więcej informacji proszę o kontakt na E-maila: bastian10@interia.pl

lub GG: 2047755

NIE PW !!

Seiba , uzupełnij opis o brakujące dane, w przeciwnym wypadku temat wyląduje w koszu.