Samsung Avila

Witam, mam problem z telefonem Samsung Avila. Wczoraj wymieniłem się z moją mamą za mojego byłego Sony Ericssona W910i a na dzisiaj mam spory problem. Ostatnio mam takiego pecha, że zniszczyłem kilka droższych sprzętów. No i gdy dostałem w swoje ręce tego Szajsunga miałem zgrać z niego wszystkie rzeczy (zdjęcia, muzyke itp.) zgrałem tylko, ze dzisiaj dowiedzialem się, że nie ma ich wszystkich. Postanowiłem to sprawdzić. W międzyczasie zacząłem zgrywac 2 albumy na kartę pamięci no i wyświtliła się informacja, że brakuje pamięci. Zdziwilo mnie to gdyż zgrywałem ok. 100 MB a karta pamięci ma rozmiar 512… Okazało się, że nie wykrywa mi karty… Teraz mam spory problem bo jeśli się okaże, że jest to wada telefonu dwoma słowami jestem martwy… Mógłby mi ktoś coś poradzić na temat tej karty? Pytałem oto już na kilku innych forach ale nie było chętnych do pomocy…

Poszukaj tutaj

http://samsung-avila.pl/index.php?sid=bc314f3c6c41d6401fe8fc5c1e495f1c

a karta była z formatowana? ja nie to lipka:/ nie znam sie moze bardziej inowacyjni pomoga?

Jak nie wykrywa karty to prawdopodobnie jest ona uszkodzona. Spróbuj ją w innych urządzeniach jeszcze.

Jeśli to Kingston to normalne.

ferkil32 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.