Samsung b2100 nie chce sie wlaczyc

WItam! Wczoraj zakupilem nowego samsunga b2100 solid. Po wlozeniu baterii odpalilem komorke wszystko wporzadku, wiec ja wylaczylem i podlaczylem do sieci, aby sformatowac baterie. Wiem ze zdania na temat formatowania sa podzielone, ale nigdzie nie slyszalem aby szkodzily… Po nacisnieciu klawisza wyswietlal sie obrazke ladowania…Potem wyszlem z domu na kilka godzin. Po powrocie gdy podeszlem do komorki byla ona wylaczona, wiec myslalem ze to jakies czujniki odlaczyly ja ze juz jest naladowana bateria, ale nie odlaczajac jej od sieci sprobowalem ja wlaczyc, ale komorka nie wlaczyla sie tylko na zmiane zaczelo sie wyswietlac “b2100 samsung” z obrazkiem oznaczajacym ladowanie… zostawilem tak telefon na noc. Rano odlaczylem tel od sieci i sprobowalem wlaczyc, ale tel wlacza sie jedynie pzrez 3s. Gdy pojawia sie logo samsunga to slyszalny jest taki charakterystyczny “pstryk” i telefon sie wylacza. Moze mi ktos powiedziec o co chodzi? Telefon ma w sumie gwarancje ale wysylanie go bez powodu na okres przynajmniej 2 tygodni nikogo raczej by nie bawil.

no niestety ale uszkodzenie telefonu, właściwie to dokładniej oprogramowania,

uruchamiasz go z kartą SIM czy bez ??

Pierw robilem to bez karty, ale przed chwila sprobowalem takze z karta SIM i nie dalo to zadnego efektu.

Dodane 01.07.2009 (Śr) 11:42

Mozesz mi wyjasnic dlaczego tel pierw odpalil sie poprawnie, dopiero potem zaczely sie komplikacje? Pytam tak z ciekawosci;p

tego nie wiadomo, powodów może być kilka główne to wina po stronie telefonu nie twoja, niestety ale najlepiej było by oddać go na gwarancje,

moim zdaniem to soft, można iść do jakiegoś “serwisu” żeby wgrali na nowo soft ale wtedy prawdopodobnie stracisz gwarancje.

nie to se daruje pogadam jeszcze ze sprzedawcą moze poprostu mi wymieni. Wielkie dzieki

a jakie inne przyczyny nie sowt