Samsung Ch@t 335 bluetooth i bateria

Witam, zakupiłem kilka dni temu Samsunga Ch@t 335 z klawiatura qwerty, i mam pytanie, czy idzie przyśpieszyć bluetooth, bo podczas wysyłania plików na jeden plik muszę poświęcić co najmniej 3min jak nie więcej, a zawsze z szybko mi to szło na inny telefon. A co do baterii, trzeba formatować w tym modelu baterie??

Jak to BT 2 to maksymalny transfer to chyba 3Mbit, realnie pewnie mniej, więc ekspresu nie będzie.

Baterię nabijaj parę razy do pełna a potem to już bez różnicy. I nigdy w życiu nie rrozladuj do totalnego zera.

a to tak na MAX-a ładowanie 5-6h? czy lepiej te 12-13?

A co to BT noo cóż, będę zmuszony zakupić USB.

Ale powinienem tez gdzieś mieć adapter wiec bez problemu :wink:

Dzięki :slight_smile:

Nie musisz w żaden sposób formować baterii bo jest ona już uformowana fabrycznie.

Czyli normalnie ładuj 2-4h tylko staraj się nie rozładowywać do zera (kiedy telefon sam się wyłączy) bo to uszkadza włókna baterii.

BT nie przyśpieszysz, ale po co chcesz transportować przez BT ? Wystarczy adapter do karty pamięci i pójdzie znacznie szybciej niz przez BT i USB.

Pamiętaj aby przed wrzuceniem plików na kartę najpierw sformatować ją z poziomu telefonu aby ten mógł utworzyć swoje foldery, jeśli sformatujesz przez komputer kartę i utworzysz własne foldery to telefon może je błędnie odczytywać albo będzie miał problem z wyświetleniem zawartości. Taka mała wada oprogramowania w Samsungach :slight_smile:

Pozdrawiam

Przez USB też może nie iść najszybciej. Niestety nie dostaniesz pełnej szybkości 480Mbit.

posiadam adapter i wg, eh :wink:

do czego mi BT? noo do przesyłania plików z innego telefonu. Np zdjęć sprawdzianów czy kartkówek itd. :slight_smile:

coś miałem zapytać, ale zapomniałem… jeszcze lekko wczorajszy jestem i zmęczony, jak sobie przypomnę to napisze :slight_smile:

Na razie Dzięki wielki za informacje :slight_smile:

Dodane 28.05.2011 (So) 22:24

Mam pytanie.

Mam 36i6 i mogę mieć GG noo i czy mogę go używać przez wifi?? czy musi sie z wapem połączyć?

Hej mln15 ; ) Czy samsung ch@t 335 ma ekran dotykowy?

Powiem Ci szczerze ze ten telefon jest dotykowy, ale jedynie co to jojstik, a tak ekran niestety ie jest i dobrze :slight_smile: telefon jest wart swojej seny :slight_smile: jestem zadowolony z niego :slight_smile: jedynie co to maly minus to problem z serwowaniem po necie nie wszystkie strony wchodza bo jak za duza rozdzielczosc to blad java chodzi. No i kolejna mala wpadka… Aktualnie brak mozliwosci konfiguracji. Przyznam jest juz wgrane tutaj cos ale noo nie do konca tak przystosowane do sieci.