Samsung D600E co sądzicie o nim?

Jak w temacie!

Witam! :slight_smile:

Myślę go sobie zakupić, ale boje się czy w tym modelu, nie trzyma góra 2 dni bateria,jak w mojej noki 6230i :? Po prostu chce się tą moją nokia zamienić na tego Samsunga D600E,lub go zakupić do 200zł…,Polecacie mi go? Chodzi mi o baterie ile trzyma,czy głośno dość gra głośnik w nim jak ktoś dzwoni do mnie itp…czy nie jest to wolny fonik? I czym w ogóle się model D600 od D600 E różni? Którego lepiej radzicie mi zakupić :frowning: Posiada 2 megapixela aparat foto i co sądzicie ? Dośc możliwie, robi też fotki ? :expressionless:

Proszę o szybkie podpowiedżi :slight_smile:

Z góry dziękuję !

Cześć,

Znajomy posiada D600E, bateria ile mu trzyma tego nie wiem, ale wszystko zalezy od tego jak sie użytkuje telefon.

Co do głośnika\czy też głośników, gra bardzo słabiutko i cicho, to zdecydownie najwieksza wada tege telefonu.

Działa płynnie i szybko ;-), aprat jak aparat 2mpx, bez AF pięknych zdjec nie robi, ale najgorsze one tez nie są :wink:

Na Twoim miejscu kupił bym coś innego… :wink: - mi osobiście tel. nie przypadł do gustu.

oj ja słyszałem znów ,że głośno dość gra stereo głośniczki itp… już nie wiem co i komu wierzyć, i co myśleć :expressionless: Kurcze to jaki i ty mi doradzasz np. według ciebie SE w880i jest dobry tzn.spełnia moje oczekiwania i marzenia co do bateri,głośności dzwięków,aparatu itp? Z resztą tu jest małe porównanie ,mój 2- gi temat założony :wink: viewtopic.php?f=12&t=286767

Są one stereo, ale to juz k310i gra głosniej… bardzo słąbe jest w tym telefonie to ‘stereo’

A jaką kwote chcesz przeznaczyć na tel.?

Z w880i nie miałem styczności.

do 250zł chcę jakiś albo nawet do 300zł kupić fon …który gra głośno,bateria trzyma więcej jak 2 dni,kurcze teraz myślę nad tym SE w880i #-o